Sklep z odzieżą damską

PatrycjaD
Posty: 140
Rejestracja: wt paź 27, 2020 9:44 am

Sklep z odzieżą damską

Post autor: PatrycjaD »

Cześć! ostatnio wpadłam na sklep z ubraniami damskimi vesporia/pl/collections/odziez-damska. Mają bardzo ładne, modne ubrania :) Polecam zajrzeć. Każda pani znajdzie coś dla siebie :)
sara
Posty: 336
Rejestracja: czw mar 26, 2020 11:22 am

Re: Sklep z odzieżą damską

Post autor: sara »

A skoro już mowa o damskich ciuszkach, to gdzie zazwyczaj szukacie takich modowych inspiracji? Czytacie jakieś blogi na ten temat? Ja na przykład ostatnio trafiłam na fajny artykuł na stronie internetowej pepegi.eu/pl/blog/idealne-sukienki-na-wiosne-przeglad-najmodniejszych-modeli-1651137434.html, z którego dowiedziałam się, jakie są najmodniejsze sukienki tej wiosny :) Dzięki temu wiem, jaką sukienkę wybrać podczas zakupów ;)
marchewka
Posty: 294
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:15 pm

Re: Sklep z odzieżą damską

Post autor: marchewka »

A nosicie męskie bluzy? Ja ostatnio na rodzice/pl/czy-kobiety-moga-nosic-bluzy-meskie-sprawdzamy/ znalazłam ciekawy artykuł i zastanawiam się nad zamówieniem dla siebie dwóch lub tzrech bluz. Mogę się nimi dzielić z mężem jak będzie chciał :P Lubię sportowy look a takie bluzy pasują do wszystkiego. Teraz spokojnie można je nosić z szortami.
ZuzanEu
Posty: 112
Rejestracja: wt paź 27, 2020 9:43 am

Re: Sklep z odzieżą damską

Post autor: ZuzanEu »

Ja z kolei często zamawiam ubrania ze sklepu parine/pl/. Uważam, że mają tam modne ubrania w dobrych cenach :)
Lidiann00
Posty: 139
Rejestracja: wt paź 27, 2020 9:45 am

Re: Sklep z odzieżą damską

Post autor: Lidiann00 »

Uważam, że dopełnieniem każdej stylizacji jest biżuteria. Zerknijcie na stronę sadva/pl/pl/38-pierscionki-srebrne gdzie można znaleźć piękne świecidełka.
małwa
Posty: 65
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:15 am

Re: Sklep z odzieżą damską

Post autor: małwa »

Właściwie to jestem entuzjastką zakupów online i również tutaj sprawdzam, jak to ma wyglądać pod kątem ogólnego dopasowania jednego do drugiego. To znaczy, że muszę wiedzieć co na wierzch do sukienki będzie pasować, zanim to kupię. Dlatego czasem zdarza mi się do sklepu wysyłać jakieś zdjęcia tego, co mam i szukanie typowo do danej opcji ubioru.
tomekjanik
Posty: 159
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:28 pm

Re: Sklep z odzieżą damską

Post autor: tomekjanik »

Jeśli poszukujecie porządnego sklepu z damskimi leginsami to zajrzyjcie na brubeck/pl/produkt/damskie-legginsy-bezszwowe-treningowe-gym/. Specjalna linia pod pośladkami, podnosi je i wizualnie uwypukla co jest niewątpliwie zaletą. Nieprzezroczysta dzianina eliminuje prześwitywanie bielizny czy ciała. Można je zakupić w kilku kolorach i rozmiarach, a realizacja zamówień jest bardzo szybka.
buter
Posty: 586
Rejestracja: czw mar 11, 2021 3:10 pm

Re: Sklep z odzieżą damską

Post autor: buter »

Ja planuję kupić sobie te trampki na wiosnę messimo/pl/meskie-trampki-sportowe/tommy-hilfiger-buty-meskie-trampki-harlow-1d-black-fm0fm00596-0gj . Lubię marki premium, ale nie mogę sobie pozwolić na zakupy nowych kolekcji, więc zamówię je sobie w outlecie.
dżejzi
Posty: 114
Rejestracja: wt mar 09, 2021 2:26 pm

Re: Sklep z odzieżą damską

Post autor: dżejzi »

Moim odkryciem jak chodzi o ubrania jest Pan Jean i teraz tam planuję kupić chociażby taped sweatshirt, bo zawsze taka lekka bluzka się przyda na nieco chłodniejsze dni... Przy okazji jeszcze coś pewnie zamówię dodatkowa, ale to ze spokojem... Bo tam jest taki wybór, że trzeba jeszcze mieć czas wszystko oglądać.
Gajo
Posty: 119
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:03 pm

Re: Sklep z odzieżą damską

Post autor: Gajo »

Sklepów z odzieżą nie brakuje więc bez problemu można wybrać ciekawe ubrania w super cenach. Ja z reguły kupuje ubrania styl basic, ponieważ lubię się ubierać klasycznie i preferuję stonowane kolory. Bardzo podobają mi się gładkie bluzki czy swetry połączone z klasycznymi jeansami. Taka stylizacja pasuje na każda okazję. Bez problemu można też ubrać się bardziej elegancko z wykorzystaniem tych samych ubrań, tylko trzeba dorzucić kilka dodatków przyciągających uwagę np. ciekawą nerkę czy torebkę, czy pasek.
ODPOWIEDZ