Buty damskie

proca
Posty: 6
Rejestracja: wt mar 31, 2020 10:20 am

Buty damskie

Post autor: proca »

Cześć dziewczyny! ;) Chciałam założyć nowy wątek, w którym możemy wymieniać się opiniami na temat dobrych sklepów obuwniczych ;) Ze swojej strony polecam Wam eurobuty/com/pl/ i często tu coś sobie zamawiam. Jakość super, markowi producenci, mają obuwie na każdą okazję. Gdzie Wy kupujecie buty? ;)
Edi88
Posty: 10
Rejestracja: czw maja 14, 2020 4:04 pm

Re: Buty damskie

Post autor: Edi88 »

Jak lubicie babeczki kupić sobie czasem porządne buty i do tego bardzo eleganckie to zajrzyjcie sobie na stronę - butosklep/pl/pol_m_Obuwie-Damskie_Sandaly-damskie_Sandaly-na-slupku-548.html . Na pewno się nie zawiedziecie i kupicie nawet kilka sztuk bo są takie piękne.
AgataWrobel
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 20, 2020 4:32 pm

Re: Buty damskie

Post autor: AgataWrobel »

Bardziej nosicie rajstopy czy inne?
Alicjaa
Posty: 6
Rejestracja: ndz maja 31, 2020 2:02 pm

Re: Buty damskie

Post autor: Alicjaa »

Bardziej nosicie rajstopy czy inne?
Kupowanie butów to nie taka łatwa sprawa ze względu na duża ilość produktów niskiej jakości. Nawet większe sieci sklepowe potrafią się w takie zaopatrywać przez co klienci tracą do nich zaufanie. Zresztą trzeba zadać sobie jedno ważne pytanie: ile posiadanych par butów to wystarczająco? Dla mnie powyżej 10 to już spora przesada. Zawsze sprawdza sie podejście w stawianiu na jakość nie na ilość. Podobnie jak przy wyborze dodatków na okres letni. Większość kobiet decyduje się na rajstopy jednak co raz bardziej popularne stają się także kabaretki Gatta - gatta/pl/pl/rajstopy/rajstopy/kabaretki/ Sprawiają, że nasza stylizacja staje się bardziej odważna.
kalina72
Posty: 1
Rejestracja: czw cze 18, 2020 8:13 pm

Re: Buty damskie

Post autor: kalina72 »

Muszę się przyznać, że latem chodzę wyłącznie w klapkach i sandałach, są to moje ulubione buty. W tamtym roku zniszczyły mi się klapki, więc szukałam nowych. Sklep były zamknięte, więc przeszukałam kilka sklepów internetowych i ostatecznie swoje klapki kupiłam tutaj panpablo/pl/pol_m_Kobieta_Buty_Klapki-164.html. Spodobały mi się, bo takich nigdzie wcześniej nie zalazłam. Ceny też są ok, więc opłaca się tam kupować.
Maja44
Posty: 9
Rejestracja: wt lip 07, 2020 6:47 pm

Re: Buty damskie

Post autor: Maja44 »

Jak interesują Was buty na podróż na przykład w góry czy podobne wycieczki to można polecić tylko taki rodzaj obuwia. Są one bardzo solidnie wykonane i bardzo dobrze się prezentują. Warto w coś takiego zainwestować - tomar-sport/pl/product-pol-5632-Buty-zimowe-FIRETRAP-Luca-Brown-LONDON.html . Mnie się one bardzo podobają.
kalina
Posty: 204
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:07 pm

Re: Buty damskie

Post autor: kalina »

A czy znacie firmę Wojtyłko? Jest to polski producent obuwia. Z ich propozycjami zapoznacie się bliżej na stronie wojtylko/pl/ . Ja kupuję u nich buty dla całej rodziny - i zawsze jestem z nich bardzo zadowolona. Szczerze polecam.
qinga13
Posty: 40
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:53 am

Re: Buty damskie

Post autor: qinga13 »

Ja jak większość kobiet uwielbiam kupować nowe buty, ich nigdy nie jest za wiele w mojej szafie :) ostatnio kupiłam sobie fajne sportowe tenisówki w sklepie butymodne/pl/trampki-i-tenisowki-damskie-c87981.html. Są lekkie, wygodne a do tego kosztowały niewiele. ogólnie można tu kupić buty dla każdego bez względu na wiek czy płeć - dla mnie super :)
Unika
Posty: 99
Rejestracja: pt cze 05, 2020 3:09 pm

Re: Buty damskie

Post autor: Unika »

Wiecie może gdzie dostanę solidne buty do wspinaczki górskiej? Nasze dzieciaki mają teraz takie hobby i wybierają się zimą w góry. Takie buty to oczywiście nie wszystko, bo potrzebne do nich będą także raki poza-domem/pl/jak-wybrac-raki-do-butow-gorskich . Na stronie bardzo ciekawie są opisane, więc jeśli też macie taką pasję to warto przeczytać te różne wskazówki.
sara
Posty: 336
Rejestracja: czw mar 26, 2020 11:22 am

Re: Buty damskie

Post autor: sara »

A skoro już o butach mowa, to jakie buty warto sobie kupić na zimę Waszym zdaniem? Czy śniegowce, na przykład z oferty na stronie internetowej pepegi.eu/pol_m_Kobiety_Obuwie-_Sniegowce-315.html, będą według Was dobrym wyborem?
ODPOWIEDZ