Narty czy snowboard?

Unika
Posty: 99
Rejestracja: pt cze 05, 2020 3:09 pm

Narty czy snowboard?

Post autor: Unika »

Najpierw narty czy snowboard? Która Waszym zdaniem z tych dyscyplin sportowych jest na początek łatwiejsza do nauczenia? Muszę wybrać jedną bo i tak od razu dwóch nie ogarnę :) Z tego co czytałam tutaj poza-domem/pl/narty-czy-snowboard to narty na początek wydają się bardziej przyjazne. A jak to u Was było jeśli oczywiście trenujecie? Bardzo jestem ciekawa i prosiłabym o jakieś wskazówki.
wolska
Posty: 40
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:07 am

Re: Narty czy snowboard?

Post autor: wolska »

Na pewno ten sklep krakowsport/pl/pol_m_Odziez-zimowa-706.html jest wart uwagi. Znajdziecie tam bowiem nie tylko odpowiedni sprzęt zimowy, ale również odzież. Wybór jest ogromny. Niewątpliwie jest to miejsce, gdzie można zrobić szybkie i przede wszystkim kompleksowe zakupy. Rozejrzyjcie się tam w wolnej chwili.
buter
Posty: 586
Rejestracja: czw mar 11, 2021 3:10 pm

Re: Narty czy snowboard?

Post autor: buter »

Jeśli jesteście miłośnikami nart, ale nie macie jeszcze swojego sprzętu, to zachęcam zapoznanie się z artykułem mistrzu/com/zakup-nart-slalomowych-na-co-warto-zwrocic-uwage/ o tym, na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu nart slalomowych.
Kamilla36
Posty: 356
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Narty czy snowboard?

Post autor: Kamilla36 »

No na narty to też przede wszystkim trzeba jechać z odpowiednim sprzętem narciarski, o którym ja właśnie czytam sobie na stronie https://rzucijedz.pl/poradniki/co-musis ... m-na-narty i muszę Wam powiedzieć, że można znaleźć tutaj naprawdę świetne informacje. Polecam doczytać
buter
Posty: 586
Rejestracja: czw mar 11, 2021 3:10 pm

Re: Narty czy snowboard?

Post autor: buter »

Na co zwrócić uwagę, kupując narty - https://sosnowiecki.pl/is,czy-zakup-nar ... 36579.html tu znajdziemy swoisty elementarz, takiego wyzwania. Okazuje się że kluczowe elementy to oczywiście styl jazdy i stopień naszego zaawansowania, narty podobnie jak inny sprzęt sportowy występują w wielu kategoriach cenowych oraz związanych z umiejętnościami. Inne narty kupi osoba, która jeździ okazjonalnie a inna która jeździ wyczynowo.
ODPOWIEDZ