rower na wycieczki

kapitalna
Posty: 127
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:52 pm

Re: rower na wycieczki

Post autor: kapitalna »

Polecam przesiąść się na rower. To gwarancja schudnięcia. Możecie kupić sobie na przykład taki rower damski miejski: dobrerowery/pl/rowery-miejskie/293,dla-niej . Jestem pewna, że będziecie zadowolone z takiego ruchu.
otherwise
Posty: 30
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:05 pm

Re: rower na wycieczki

Post autor: otherwise »

Również zastanawiam się jaki rower zakupić - mój poprzedni został uszkodzony podczas wypadku. Wyprzedzający mnie samochód zaczepił o moją kierownicę - mimo dużej prędkości całe szczęście zakończyło się to na kilku rozcięciach i potłuczeniach. Obecnie jestem na zwolnieniu lekarskim i zacząłem zastanawiać się, czy przysługuje mi jakieś odszkodowanie dla rowerzysty - pomijając koszt leczenia, rower który posiadałem jest kompletnie zniszczony, a kosztował kilka tysięcy złotych.
dżejzi
Posty: 114
Rejestracja: wt mar 09, 2021 2:26 pm

Re: rower na wycieczki

Post autor: dżejzi »

Zamawiał ktoś swój rower górski poprzez zakupy internetowe? Pytam ponieważ na jednej ze stron upatrzyłam sobie trzy interesujące mnie modele. Ale teraz nie wiem, na który się zdecydować i być może ktoś z was podzieli się opinią i będzie mógł mi doradzić, albo posiada właśnie taki model, który mnie interesuje.
kalina
Posty: 204
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:07 pm

Re: rower na wycieczki

Post autor: kalina »

Co powiecie na zakup nowego roweru i akcesoriów do niego? Tutaj na przykład znajdziecie między innymi różne akcesoria takie jak kask rowerowy MTB: erowery/pl/kask-mtb-scott-argo-plus-unisex-model-2022 . Wydaje mi się, że zakup nowego roweru to całkiem dobre rozwiązanie.
kapitalna
Posty: 127
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:52 pm

Re: rower na wycieczki

Post autor: kapitalna »

W sklepie internetowym GreenBike też widziałam bardzo duży wybór rowerów. Są to między innymi takie rowery Haibike: greenbike/pl/haibike-m-26.html . Słyszałam o tej marce wiele pozytywnych opinii.
buter
Posty: 586
Rejestracja: czw mar 11, 2021 3:10 pm

Re: rower na wycieczki

Post autor: buter »

Wiesz co, z tego co słyszałam, to bardzo ciekawe informacje w zakresie ubezpieczenia, można znaleźć na stronie https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-sport ... -sport.htm . W wolnej chwili warto zerknąć, a na pewno poznasz więcej szczegółów, o których wcześniej nie miałaś pojęcia. Takie ubezpieczenie to odpowiednie zabezpieczenie.
Kamilla36
Posty: 356
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: rower na wycieczki

Post autor: Kamilla36 »

To ja w takim razie jestem bardzo ciekawa, czy mieliście okazję sprawdzić ofertę gitbike .
Awatar użytkownika
Oliweczka78
Posty: 6
Rejestracja: śr lut 28, 2024 7:18 pm

Re: rower na wycieczki

Post autor: Oliweczka78 »

Warto sporo zainwestować w taki rower.
Dobro rodzi się wtedy, gdy człowiek zapomina o sobie
ODPOWIEDZ