Urlop w kamperze

sarenka
Posty: 213
Rejestracja: czw lut 20, 2020 7:59 pm

Re: Urlop w kamperze

Post autor: sarenka »

O tak... To prawda urlop w kamperze, to super sprawa... Wiem to po sobie, bo mam kampera i często nim podróżuję, teraz to nawet zagranicę chce nim jechać. Ale jeszcze kilka rzeczy tutaj intercamp/pl muszę kupić z części i innych artykułów. A tam mają dobre jakości i w korzystnej cenie.
dżejzi
Posty: 95
Rejestracja: wt mar 09, 2021 2:26 pm

Re: Urlop w kamperze

Post autor: dżejzi »

Kto, co woli.... Ja tam za długo w kamperze nie wytrzymałabym... Wolę jednak bardziej komfortowe i pewne warunki. Chociażby teraz planuję się zatrzymać w hotelu Sandra Spa sandraspa/pl/ w Pogorzelicy. Jest to wyjątkowe miejsce, gdzie naprawdę można wypocząć wręcz po królewsku.
Kamilla36
Posty: 190
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Urlop w kamperze

Post autor: Kamilla36 »

Mnie ogólnie marzy się jakaś egzotyczna podróż i przyznam szczerze, że jeszcze nie wiem, na co się zdecyduję, ale sprawdzam podróże tutaj planetescape/pl. Możecie liczyć tam na podróże, które są szyte na miarę. Jestem przekonana, że znajdziecie tam najlepszą ofertę dla siebie. Coraz więcej osób decyduje się właśnie na takie podróże.
buter
Posty: 365
Rejestracja: czw mar 11, 2021 3:10 pm

Re: Urlop w kamperze

Post autor: buter »

A jakie miejsca chcielibyście odwiedzić? Ja powiem szczerze, że mnie zainteresowała wycieczka do takiego miejsca, jak energylandia.pl. Nie ukrywam, że kiedyś już byłam, ale od tego czasu wiele się pozmieniało oczywiście na lepsze. Koniecznie do nich zerknijcie i wybierzcie sposoby na relaks dla siebie.
ODPOWIEDZ