Gdzie dobrze zjeść?

potterowa
Posty: 87
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:19 pm

Gdzie dobrze zjeść?

Post autor: potterowa »

Cześć, słyszeliście o Restauracji u Wieniawy w Warszawie? Bardzo przyjemne miejsce jeżeli lubicie polskie i tradycyjne smaki. Moim zdaniem będąc w stolicy jest to obowiązkowy przystanek. Menu bardzo rozbudowane więc każdy znajdzie coś dla siebie. Mój mąż uwielbia tam tatara - dla panów doskonała przystawka :) Ja za to uwielbiam brukselki na ostro w miodzie - pycha.
Awatar użytkownika
Dietetyczka
Posty: 457
Rejestracja: sob lip 06, 2019 3:07 pm

Re: Gdzie dobrze zjeść?

Post autor: Dietetyczka »

Osobiście mogę polecić restaurację w Kościerzynie http://koscierzynahotel.pl/ . Sam od czasu do czasu przebywam służbowo w tym mieście i często tam jadam. Muszę powiedzieć, że jedzenie jest naprawdę pyszne. Ciężko znaleźć lepszą knajpę w tym mieście. Dodatkowo jak potrzebujesz noclegu to mają oni bardzo komfortowe pokoje. Polecam gorąco wszystkim zainteresowanym!
Człowiek wierzy, musi wierzyć bez cienia wątpliwości w swe osobiste szczęście, w swój los.
tomekjanik
Posty: 159
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:28 pm

Re: Gdzie dobrze zjeść?

Post autor: tomekjanik »

Jeśli z kolei poszukujecie wyjątkowej cukierni, która stawia na wegańskie produkty to zajrzyjcie na wegekafej/pl/. Firma mieści się w Poznaniu, więc jeśli jesteście z okolic to koniecznie musicie się tam wybrać. Wybór jest spory, znajdziecie ciasta, torty, praliny, babeczki oraz pyszne babeczki, które w swoim składzie nie posiadają cukru, ani glutenu.
marchewka
Posty: 294
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:15 pm

Re: Gdzie dobrze zjeść?

Post autor: marchewka »

Jeśli lubisz swojskie wędliny to tutaj smakidolinyzielawy/pl/ bez problemu możesz je zamówić :) Ja bardzo czesto zamawiam tam szynki i kiełbasę. Ostatnio na próbę zamówiłam też pasztet z żurawiną i przepadłam. Coś niesamowitego!
ODPOWIEDZ