Wakacje w Beskidach

Awatar użytkownika
Dietetyczka
Posty: 457
Rejestracja: sob lip 06, 2019 3:07 pm

Wakacje w Beskidach

Post autor: Dietetyczka »

Cześć! Planuję udać się na wakacje w Beskidy. Szukam więc ciekawego miejsca, które oferuje SPA. Wiecie na co powinienem się zdecydować? Rozmawiałem o tym ze swoją siostrą i ta poleciła spa w Szczyrku . Rzeczywiście warto się tam wybrać? Z tego co widzę to jest to naprawdę ciekawe miejsce. Koniecznie dajcie znać co uważacie na ten temat, będę wam mega wdzięczny za pomoc!
Człowiek wierzy, musi wierzyć bez cienia wątpliwości w swe osobiste szczęście, w swój los.
kalina
Posty: 204
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:07 pm

Re: Wakacje w Beskidach

Post autor: kalina »

Na turystyczny weekend trzeba się oczywiście odpowiednio ubrać. Warto kupić sobie wygodne obuwie turystyczne. Bardzo duży wybór takich butów widziałam ostatnio w tym sklepie online: dobrenarty/pl/salomon-buty-trekkingowe-meskie-daintree-mid-gtx .
kapitalna
Posty: 127
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:52 pm

Re: Wakacje w Beskidach

Post autor: kapitalna »

A co powiecie na przykład na takie wakacje w tajlandii: st/pl/wyjazdy/egzotyka ? Moim zdaniem będzie to niezapomniane wrażenie. To idealna okazja aby się gdzieś wyjechać i poimprezować. Warto o tym pomyśleć.
sarenka
Posty: 239
Rejestracja: czw lut 20, 2020 7:59 pm

Re: Wakacje w Beskidach

Post autor: sarenka »

Natomiast ja zaplanowałam sobie, że pojadę teraz na weekend do Szklarskiej Poręby. Dawno tam nie była i nawet nie pamiętam, jak tam wygląda. Właśnie zastanawiam się nad tym - gdzie się ulokować. Znajoma poleciła mi willę Romantica villaromantica/pl . Co możecie powiedzieć o tym miejscu?
Awatar użytkownika
Qunera
Posty: 224
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:53 pm

Re: Wakacje w Beskidach

Post autor: Qunera »

Osoby, które często podróżują powinny się ubezpieczyć w razie nagłych wypadków. Dzięki temu unikniecie wszelkich kłopotów podczas waszych wakacji. Osobiście korzystam z tej ubezpieczalni https://amaconsulting.pl/ubezpieczenia-turystyczne/ , która oferuje naprawdę atrakcyjne oferty. Za niewielką kwotę można uwolnić się od wielu konsekwencji podczas podróży. Serdecznie polecam!
Pięknie zbudowana kobieta modli się przed figurą, ale własną
dżejzi
Posty: 114
Rejestracja: wt mar 09, 2021 2:26 pm

Re: Wakacje w Beskidach

Post autor: dżejzi »

A może zamiast w góry warto byłoby się wybrać nad morze??? Co wy na to? Ja właśnie tak zastanawiam się nad tym czy nie zrobić sobie z narzeczonym romantycznego weekendu w Pogorzelicy. Właśnie znalazłam już świetny hotel spa nad morzem i wstępnie mam wszystko już załatwione. Także jeszcze wystarczyłoby wszystko potwierdzić i gotowe.
Boro
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 30, 2020 6:45 pm

Re: Wakacje w Beskidach

Post autor: Boro »

Po drodze w góry warto zatrzymać się w tematycznym parku rozrywki Zatorland. Znajduje się on w Zatorze. Park ten to świetna atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Znajdziecie tam największy w Europie park ruchomych dinozaurów, a także atrakcje takie jak park owadów czy park mitologii. Wszystkie informacje znajdziecie tu: zatorland/pl/ .
buter
Posty: 586
Rejestracja: czw mar 11, 2021 3:10 pm

Re: Wakacje w Beskidach

Post autor: buter »

A planujecie jakieś atrakcje dla dzieci? Ja w tym roku zastanawiam się nad obozem. Na stronie: https://planetadziecka.pl/obozy-mlodzie ... u-dziecka/ udało mi się nawet znaleźć ciekawy wpis, który jeszcze bardziej przekonał mnie do tego pomysłu.
Kamilla36
Posty: 356
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Wakacje w Beskidach

Post autor: Kamilla36 »

Kto nie lubi wakacyjnych wyjazdów? Ja przyznam szczerze, że właśnie rozglądam się już za ciekawą propozycją wyjazdu w przyszłym roku. W tym sezonie spodobało mi się pływanie kajakami, więc na pewno nie może też takiej propozycji zabraknąć w przyszłym roku. Na stronie gokajak.com sprawdzam, co mniej więcej może przydać się na takie kajaki i na pewno zakupy warto zrobić poza sezonem, bo ceny są bardziej atrakcyjne, a to w końcu też jest bardzo ważne.
ODPOWIEDZ