Wakacje z dzieckiem nad morzem

kalina
Posty: 204
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:07 pm

Re: Wakacje z dzieckiem nad morzem

Post autor: kalina »

Warto także zaopatrzyć się w pojemną torbę. W sklepie internetowym dobrenarty/pl/turystyka/torby-podrozne/ znajdziecie bardzo duży wybór takich akcesoriów. Zachęcam do zapoznania się z ich propozycjami.
buter
Posty: 586
Rejestracja: czw mar 11, 2021 3:10 pm

Re: Wakacje z dzieckiem nad morzem

Post autor: buter »

Jadąc na takie wakacje z rodziną warto mieć ubezpieczenie wykupione. Tutaj compensa/pl/ macie podróżne polisy ale też i inne które są często przez klientów wybierane z powodu warunków i dobrej ceny. Zobaczcie sami na ich stronie.
dżejzi
Posty: 114
Rejestracja: wt mar 09, 2021 2:26 pm

Re: Wakacje z dzieckiem nad morzem

Post autor: dżejzi »

Fajną opcją jest podróżowanie też kamperem... Oczywiście warto dobrze do takiej podróży się przygotować, a mianowicie zastanowić się nad tym - co może się nam przydać? Tutaj intercamp/pl/pl/c/Przedsionki-do-przyczep-kempingowych/1456 macie cały wachlarz najróżniejsze artykuły kempingowe, chociażby przedsionki.
dalia
Posty: 63
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:45 pm

Re: Wakacje z dzieckiem nad morzem

Post autor: dalia »

Ja to jestem na etapie poszukiwań półkolonii dla córki i zaciekawiła mnie oferta https://movecamp.pl/polkolonie-dla-dzieci/ mają całkiem fajny program dla dzieci. Z tego co wiem wielu rodziców z klasy córki chce zapisać dzieci na takie półkolonie więc nie będzie się martwić o swoje koleżanki bo będą z nią. Muszę sobie poczytać jeszcze opinie, chodź córka już nie może się doczekać wakacji i tych półkolonii.
Kamilla36
Posty: 356
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Wakacje z dzieckiem nad morzem

Post autor: Kamilla36 »

Jeśli chcecie zadbać o bezpieczeństwo Waszych dzieciaków nad wodą, to myślę, że można byłoby pomyśleć o takiej opcji, jak kamizelka ratunkowa dla dzieci . Zapewniają one odpowiednie bezpieczeństwo, ale oczywiście w dalszym ciągu trzeba mieć oko na dziecko. W jaki sposób wybierać takie kamizelki? Znaczenie oczywiście ma rozmiar.
motylek
Posty: 76
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:45 pm

Re: Wakacje z dzieckiem nad morzem

Post autor: motylek »

Planujecie wakacje nad morzem to może warto zerknąć na tą ofertę tu https://sklep.polskaniezwykla.pl/484-morze-baltyckie Ten sklep oferuje przewodniki i mapy. Dzięki tym przewodnikom będziecie wiedzieli gdzie warto się zatrzymać. jakie zabytki zobaczyć itp. Ja sprawdziłem przewodnik po woj. zachodniopomorskim, bo to moje rodzinne strony. Mogę wam zaręczyć że jest świetnie opracowany.
kalina
Posty: 204
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:07 pm

Re: Wakacje z dzieckiem nad morzem

Post autor: kalina »

A gdybyście jednak zdecydowali się na wakacje bez dziecka to możecie wybrać się na Off Festival. Na stronie https://maszwybor.pl/ możecie wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są właśnie cztery podwójne wejściówki na ten festiwal, a także transport na niego. Uważam, że jest to super opcja.
ODPOWIEDZ