Biznes i samochody

Folke
Posty: 121
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 12:12 am

Biznes i samochody

Post autor: Folke »

Nie wyobrażam sobie prowadzenia biznesu bez sprawnego samochodu. Potrzebuję w zasadzie 3 niezawodnych aut na daną chwilę. Interesują mnie raczej nowe pojazdy dlatego rozglądam się też za rozsądną formą finansowania. Realnie zaciekawiła mnie oferta leasingu odnosząca się do aut marki Cupra, sami zobaczcie, że raty wcale nie są wysokie: https://www.cupraofficial.pl/oferta/fin ... /dla-firmy . Wybór nowoczesnych, ekskluzywnych wręcz maszyn zaś pozytywnie zaskakuje. Co miesiąc spłacałbym jedynie szacowaną utratę wartości wybranego modelu, a wraz z końcem umowy albo wykupiłbym samochody albo zwrócił je do salonu.
buter
Posty: 258
Rejestracja: czw mar 11, 2021 3:10 pm

Re: Biznes i samochody

Post autor: buter »

Jeśli chodzi o firmę transportową, na pewno powinieneś zainwestować w jakieś ubezpieczenie transportowe. Wybierz mądrze, bo dobrze dobrane ubezpieczenie zapewni Ci ochronę nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Oczywiście to jeden z ważniejszych elementów firmy, ale nie jedyny.
marchewka
Posty: 268
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:15 pm

Re: Biznes i samochody

Post autor: marchewka »

Jesli potrzebne są wam spodnie robocze lub bluzy to najlepiej zajrzeć tutaj https://pro-materials.pl/Ogrodniczki-od ... -0113-p171 Pro Materials oferuje wysokiej jakości odzież roboczą, obuwie ochronne, narzędzia itd. Na pewno znajdziecie tam odzież do warsztatu samochodowego.
ODPOWIEDZ