Wulkanizator Katowice

Awatar użytkownika
Dietetyczka
Posty: 439
Rejestracja: sob lip 06, 2019 3:07 pm

Wulkanizator Katowice

Post autor: Dietetyczka »

Jestem na etapie poszukiwań rzetelnego wulkanizatora w Katowicach, który mógłby nie tylko szybko, ale i profesjonalnie zająć się wymianą opon w moim samochodzie. Wiadomo, sezon się zmienia i chcę być przygotowany na czas. Przyznam szczerze, że zależy mi na usługach, gdzie oprócz samej wymiany opon, będzie możliwość przechowania letniego kompletu. Oczywiście, jakość świadczonej pracy jest dla mnie kluczowa, tak aby bezpieczeństwo jazdy było na najwyższym poziomie. Moja uwaga skupiła się na https://auto-klinika.pl/wulkanizacja , zauważyłem, że mają usługę wulkanizacji w swojej ofercie. Czy ktoś z Was korzystał z ich usług i może wyrazić opinię? Jak wygląda tam standard obsługi i czy ceny są konkurencyjne?
Człowiek wierzy, musi wierzyć bez cienia wątpliwości w swe osobiste szczęście, w swój los.
buter
Posty: 550
Rejestracja: czw mar 11, 2021 3:10 pm

Re: Wulkanizator Katowice

Post autor: buter »

Też muszę pojechać do wulkanizacji niedługo bo mam z oponami problem po niedawnym wypadku. Dobrze że miałem porządne ubezpieczenie to obejmie mi wymianę opon. Tutaj https://beesafe.pl/samochod/ macie polisy które są godne polecenia, sami sprawdzcie.
sara
Posty: 326
Rejestracja: czw mar 26, 2020 11:22 am

Re: Wulkanizator Katowice

Post autor: sara »

A korzystaliście kiedyś z usług mobilnej wulkanizacji? Ja ostatnio natknęłam się na ofertę takiej firmy działającej całą dobę w Gliwicach na stronie internetowej https://mobilna-wulkanizacja.pl/mobilna ... rwis-opon/. Wydaje mi się, że warto zapisać sobie do niej kontakt - nigdy nie wiadomo, kiedy taka pomoc będzie mogła się przydać ;)
ODPOWIEDZ