Sprzedaż samochodu

sara
Posty: 69
Rejestracja: czw mar 26, 2020 11:22 am

Sprzedaż samochodu

Post autor: sara »

Witajcie,
co robicie, jak chcecie sprzedaż stare auto? Wystawiacie ogłoszenie, czy od razu jedziecie po wycenę do skupu? Ja ostatnio trafiłam na bardzo fajny auto skup Żnin http://autodave.pl/skup-aut-znin/, gdzie szybko i profesjonalnie zrobili mi wycenę ;) Jeśli więc jesteście z tych właśnie okolic, to polecam :)
jodełka
Posty: 24
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:06 pm

Re: Sprzedaż samochodu

Post autor: jodełka »

Ja aby sprzedać samochód to przede wszystkim postanowiłam troszkę o niego bardziej zadbać. Sama jak jakiś czas temu kupowałam samochód to zwracałam uwagę także na wygląd zewnętrzny. Dlatego też postanowiłam oddać odblaski do polerowania do tej firmy http://www.xenon24.eu/ Muszę powiedzieć, że efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. A Wy dbacie o swoje samochody?
Edi88
Posty: 9
Rejestracja: czw maja 14, 2020 4:04 pm

Re: Sprzedaż samochodu

Post autor: Edi88 »

Skoro ciekawi Cię właśnie ten problem to pamiętaj, że znam stronę, gdzie możesz dowiedzieć się o wiele więcej bardzo wnoszących dużo do życia treści na niniejszy temat. Polecam jak tylko znajdziesz czas bo naprawdę warto według mnie - http://seatnaczasie.pl .
Unika
Posty: 13
Rejestracja: pt cze 05, 2020 3:09 pm

Re: Sprzedaż samochodu

Post autor: Unika »

Mam trochę części po starym samochodzie, a właściwie to są same niepotrzebne mi blachy. Zależy mi aby zawieźć je wszystkie do jakiegoś dobrego skupu. Znalazłam namiary na tą firmę http://scrapskupzlomu.pl/ i wydaje mi się, że oni będą najlepszym rozwiązaniem. Może macie doświadczenie z oddawaniem jakichś elementów auta na złom? Jestem bardzo ciekawa jak to w praktyce wygląda.
sweet
Posty: 5
Rejestracja: czw lip 30, 2020 12:36 pm

Re: Sprzedaż samochodu

Post autor: sweet »

Sprzedać samochód można na każdym kroku i nie wydaje mi się, że jest z tym jakikolwiek problem. Za to ja mam inny problem z kupnem nowego samochodu, bo udało mi się nazbierać tyle ile potrzebuję. Tylko, że nie wiem jaki model samochodu wybrać. Kolega wspomniał mi, że w salonie samochodowym BMW Bawaria Motors Gdańsk mają bardzo dobrą ofertę cenową i wybór w modelach samochodu także mają dość spory. Także po tym co mi ich przedstawiciel powiedział, to raczej zdecyduje się na zakup stąd samochodu
Bara66
Posty: 4
Rejestracja: sob wrz 12, 2020 1:02 pm

Re: Sprzedaż samochodu

Post autor: Bara66 »

Jak chciałbyś się doedukować na niniejszy temat więcej to polecam spojrzeć sobie na stronę - http://ekojazda.com.pl . Osobiście uważam, że w tym miejscu znajdziesz najbardziej interesujące informacje odnośnie owego wątku. Według mnie skupienie rzetelnej wiedzy.
ODPOWIEDZ