Wynajem auta

gocha14
Posty: 116
Rejestracja: czw cze 04, 2020 6:54 pm

Wynajem auta

Post autor: gocha14 »

Cześć, szukam sprawdzonej wypożyczalni w Wysogotowie, gdzie będę mogła wypożyczyć tanio samochód. Wpadła mi w oczy ta oferta beep.rent/oferta/wypozyczalnia-samochodow-wysogotowo/ . Czytałam, że za dobę płaci się tylko kilkadziesiąt złotych. Flota jest od prywatnych osób, dlatego jest dużo taniej. Poza tym mogą podstawić pojazd pod wskazany adres. Znacie ich? Polecacie?
Folke
Posty: 180
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 12:12 am

Re: Wynajem auta

Post autor: Folke »

Mnie interesuje ewentualnie najem długoterminowy- na firmę. Jaki byłby koszt w skali miesiąca? Co prawda najbardziej skłaniam się ku skorzystaniu z oferty nowoczesnego leasingu, przedstawionej na stronie cupraofficial/pl/oferta/finansowanie/produkty-finansowe/leasing-moc-niskich-rat.html aczkolwiek wychodzę z założenia, że zawsze warto porównać sobie kilka propozycji finansowania. W przypadku wzięcia w dzierżawę dowolnie wybranego modelu Cupry mógłbym spłacać jedynie szacowaną utratę wartości pojazdu, finalnie wykupując go na własność albo wymieniając co kilka lat na nowy. Moje raty byłyby więc zaskakująco niskie, mimo dysponowania wręcz luksusowym autem.
PatrycjaD
Posty: 140
Rejestracja: wt paź 27, 2020 9:44 am

Re: Wynajem auta

Post autor: PatrycjaD »

Ja niedawno wypożyczałam fajne autko sportowe w wypożyczalni OMT w Tarnowie omt-wypozyczalnia-samochodow/pl/wypozyczalnia-samochodow-sportowych/. Mają wysokiej klasy samochody a koszt wynajmu wcale nie jest taki duży ;)
marchewka
Posty: 294
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:15 pm

Re: Wynajem auta

Post autor: marchewka »

Mnóstwo artykułów związanych z nowymi modelami samochodów znajdziecie tutaj https://rajdkolobrzeski.pl/nowa-generac ... gnozowano/ jeśli chcecie kupić auto albo po prostu inetersuje was motoryzacja to warto tam zaglądać.
ODPOWIEDZ