Samochód

Awatar użytkownika
Dietetyczka
Posty: 457
Rejestracja: sob lip 06, 2019 3:07 pm

Re: Samochód

Post autor: Dietetyczka »

A co myślicie o tym sklepie z olejami silnikowymi https://www.techoil.pl/ ? Pytam, bo widzę, że mają bardzo niskie ceny, dlatego jestem skłonny zrobić tam zakupy. Ale jak to u nich jest z jakością tego typu rzeczy? Można im zaufać i warto zrobić tam zakupy? Dajcie znać jeżeli coś wiecie na ich temat .
Człowiek wierzy, musi wierzyć bez cienia wątpliwości w swe osobiste szczęście, w swój los.
buter
Posty: 586
Rejestracja: czw mar 11, 2021 3:10 pm

Re: Samochód

Post autor: buter »

Ja wam dziś polecam ten beesafe/pl/porady/kalkulator-oc-bez-podawania-danych/ kalkulator oc bez podawania danych. Długo szukałem takiego własnie rozwiązania, dopiero teraz udało mi się na tą stronę trafić. Ale warto więc i wam ją polecam.
kapitalna
Posty: 128
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:52 pm

Re: Samochód

Post autor: kapitalna »

Mi ostatnio padło auto i wzywałam pomoc drogową. Była to pomoc drogowa, holowanie TIR, laweta 24h Koszalin: pomocdrogowa.i-koszalin/pl/ . Polecam Wam usługi tej firmy, bardzo szybko przyjechali na miejsce zdarzenia i odwieźli moje auto do warsztatu.
Gajo
Posty: 119
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:03 pm

Re: Samochód

Post autor: Gajo »

Zdarza się, że samochód tak się zepsuje, że nie opłaca się go już naprawiać, czy jest po stłuczce i także naprawa jest nie opłacalna. Takiego auta najlepiej się pozbyć, oddając je na złom. Dobre ceny za auta oferuje skup samochodów wadowice autokasacja24/com/skup-samochodow-wadowice/ . U nich możecie sprzedać samochód każdej marki i w każdym stanie. Firma wykonuje szybką wycenę, odbiera auto od klienta i pomaga w załatwieniu formalności związanych ze złomowaniem pojazdu.
marchewka
Posty: 294
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:15 pm

Re: Samochód

Post autor: marchewka »

Myślę, że warto zainwestować w dodatek do oleju skrzyni biegów. Zadbasz dodatkowo o skrzynię biegów. W ofercie są też preparaty do silnika! Każdy kierowca powinien dbać o swój samochód jak najlepiej a tego typu preparaty mogą w tym bardzo pomóc.
kalina
Posty: 204
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:07 pm

Re: Samochód

Post autor: kalina »

Warto także wiedzieć, gdzie można zamówić części samochodowe online. Takie zakupy są przecież bardzo wygodne. Polecam wizytę na stronie firmy Mam Auto: mamauto/pl/uzywane-czesci-samochodowe/ . Znajdziecie tam części do samochodów najróżniejszych marek.
Awatar użytkownika
Dietetyczka
Posty: 457
Rejestracja: sob lip 06, 2019 3:07 pm

Re: Samochód

Post autor: Dietetyczka »

Hejka. Jesteście może w stanie polecić sprawdzoną firmę zajmującą się mechaniką samochodową? Najlepiej ze śląska, a już w ogóle super z Katowic. Ja póki co widzę np. taką firmę https://auto-klinika.pl/diagnostyka_komputerowa Co o niej myślicie? Jest to Waszym zdaniem warte uwagi?
Człowiek wierzy, musi wierzyć bez cienia wątpliwości w swe osobiste szczęście, w swój los.
Boro
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 30, 2020 6:45 pm

Re: Samochód

Post autor: Boro »

Polecam zainteresować się także przyciemnianiem szyb w samochodzie. Moim zdaniem taki efekt jest warty uwagi. Na stronie dm-auto/pl/?s=1022 znajdziecie wszystkie informacje dotyczące tego typu usług.
kalina
Posty: 204
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:07 pm

Re: Samochód

Post autor: kalina »

A czy wiecie też, gdzie najlepiej serwisować Wasze samochody? Myślę, że może Wam się przydać namiar na przykład na kia aso lublin: https://technotop.pl/kia/serwis/. Zapoznajcie się w wolnej chwili z ich ofertą.
buter
Posty: 586
Rejestracja: czw mar 11, 2021 3:10 pm

Re: Samochód

Post autor: buter »

jaki polecacie?
ODPOWIEDZ