Nowoczesne telewizory

potterowa
Posty: 87
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:19 pm

Nowoczesne telewizory

Post autor: potterowa »

Hejka kochani ;) Razem z mężem jesteśmy totalnymi kinomaniakami - niestety koronawirus sprawił, że od roku nie byliśmy w kinie i przyznam, że strasznie brakuje mi filmów na dużym ekranie.. Postanowiliśmy jednak w tym roku coś zmienić i kupić nowy telewizor, netflixa i umilić sobie jakoś czas. Szukamy nowoczesnego telewizora, który w jakiś sposób zrekompensuje nam kino i trafiłam na fajne oferty taniomania/pl/t/telewizory-4k-75-cali . 75 cali robi wrażenie i faktycznie oglądanie filmów na nim jest zupełnie inne.
marchewka
Posty: 294
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:15 pm

Re: Nowoczesne telewizory

Post autor: marchewka »

Mnie nowoczesna technologia cały czas pozytywnie zaskakuje. Ostatnio trafiłam na wydarzenie Canon Cinema Show i bardzo chciałabym się wybrać na to wydarzenie. Jestem zapalonym kinomaniakiem.
goniak
Posty: 111
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:52 am

Re: Nowoczesne telewizory

Post autor: goniak »

telewizor sam w sobie na niewiele się zda, trzeba też pomyśleć o dobrej kablówce z dużą ilością kanałów :) jak mieszkacie w Białymstoku i szukacie dobrej telewizji to zdecydowanie warto zerknąć na ofertę ELPOS. ja jestem u nich juz dłuższy czas i nie narzekam, płacę niewiele, kontakt z obsługa klienta jest bezproblemowy.
buter
Posty: 586
Rejestracja: czw mar 11, 2021 3:10 pm

Re: Nowoczesne telewizory

Post autor: buter »

Wybór nie jest łatwy, bo bardzo duży. Pamiętaj, aby przy wyborze zwrócić też uwagę na klasę energetyczną produktu - warto wybrać najbardziej energooszczędny telewizor. Pod adresem: https://vobis.pl/poradnik/obniz-rachunk ... ergetyczne jest poradnik, z którego dowiesz się jak czytać karty energetyczne.
ODPOWIEDZ