Prowadzenie biznesu przez internet

kalina
Posty: 125
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:07 pm

Re: Prowadzenie biznesu przez internet

Post autor: kalina »

Polecam także zainteresować się odpowiednią archiwizacją dokumentów. Firma Archiveo specjalizuje się w takich usługach. Na stronie archiveo/pl/ zapoznacie się z ich ofertą.
PatrycjaD
Posty: 127
Rejestracja: wt paź 27, 2020 9:44 am

Re: Prowadzenie biznesu przez internet

Post autor: PatrycjaD »

Prowadzę firmę, która zajmuje się sprzedażą przez internet. Od jakiegoś czasu pracuję nad wizerunkiem marki i bardzo zależy mi aby zyskać lojalnośc klientów. Zastanawiam się nad wprowadzeniem sprzedaży premiowej sodexo/pl/lojalnosc-i-motywacja-w-biznesie/sprzedaz-premiowa-czyli-okazja-dla-klienta-i-szansa-dla-firmy/. W zamian za zakupy u mnie na określoną kwotę klienci dostawaliby punkty, które później będą mogli wymienić na nagrody. Myślicie, że to dobry sposób na zatrzymanie i pozyskanie klientów?
kapitalna
Posty: 102
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:52 pm

Re: Prowadzenie biznesu przez internet

Post autor: kapitalna »

W biurze przydadzą się różne akcesoria biurowe takie jak przekładki do segregatora: m.biurwa/pl/category/313834 . Dlatego warto wiedzieć, że można zamówić je online. Polecam rozejrzeć się właśnie w sklepie internetowym Biurwa, gdzie znajdziecie też akcesoria szkolne.
akustic
Posty: 65
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:17 am

Re: Prowadzenie biznesu przez internet

Post autor: akustic »

Sama się nad tym zastanawiałam i nie wiem do końca, jak sobie to powiązać. Widzicie, jednak mimo wszystko wciąż mam problem z niektórymi elementami i nie do końca wiem, jak z tym działać. Stąd proszę Was o wskazówki. Na pewno interesuje mnie umowa sprzedaży udziałów w spółce z o.o , bo część udziałów chcę mieć rozpisane. I nie wiem, czy uda mi się to samodzielnie ogarnąć. Pomożecie?
buter
Posty: 302
Rejestracja: czw mar 11, 2021 3:10 pm

Re: Prowadzenie biznesu przez internet

Post autor: buter »

Pomysł świetny, ale pamiętaj, że potrzebny będzie Ci odpowiedni internet. Taki internet bez żadnego problemu znajdziecie w ofercie Fiberlink - oferują internet w Krakowie oraz okolicach. Śmiało możecie sprawdzić ich ofertę, ponieważ są polecani przez wiele osób. Moim zdaniem warto!
ODPOWIEDZ