Prowadzenie biznesu przez internet

marchewka
Posty: 294
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:15 pm

Re: Prowadzenie biznesu przez internet

Post autor: marchewka »

Ja dzisiaj trafiłam na ofertę strony www gdynia i zastanawiam się nad zamówieniem tam strony internetowej dla swojej firmy. Od dawna myślę o stronie www, ale nie miałam czasu się tym zająć. Widzę jednak, ze w dzisiejszych czasach firma bez strony w sieci praktycznie nie istnieje. Dlatego chcę to zmienić.
buter
Posty: 586
Rejestracja: czw mar 11, 2021 3:10 pm

Re: Prowadzenie biznesu przez internet

Post autor: buter »

W każdym biznesie powinno się wprowadzać nowoczesne rozwiązania dzięki którym ułatwisz sobie i swoim pracownikom wykonywanie codziennych obowiązków. Na stronie: bpxglobal/com/kontakt/ znajduje się kontakt do firmy, od której możesz oczekiwać doradztwa. Już długo zajmują się wprowadzaniem nowoczesnych rozwiązań do firm.
sarenka
Posty: 239
Rejestracja: czw lut 20, 2020 7:59 pm

Re: Prowadzenie biznesu przez internet

Post autor: sarenka »

Niezależnie od tego, jaki biznes prowadzicie też wiele prawnych aspektów trzeba załatwić. Chociażby ja teraz muszę się dowiedzieć, jak wygląda rodo w ochronie zdrowia. Dzisiaj trzeba operować danymi osobowymi ostrożnie i zgodnie z przepisami. Zresztą widzicie sami, jak wszystko dynamicznie się zmienia.
Kamilla36
Posty: 356
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Prowadzenie biznesu przez internet

Post autor: Kamilla36 »

Bez względu na to jak prowadzisz swój biznes, warto zorientować się czym są największe fundusze inwestycyjne na świecie, rozważając przy okazji wstąpienie do takiego funduszu. To najbezpieczniejsze rozwiązanie jeśli chodzi o inwestowanie.
fian
Posty: 156
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:04 pm

Re: Prowadzenie biznesu przez internet

Post autor: fian »

Działania internetowe dziś są jednymi z najczęściej wybieranych, dlatego nic dziwnego, że o tym myślicie. Jednak uważam, że warto pomyśleć przede wszystkim o czymś takim jak RKRODO . Dzięki tej firmie zadbacie ogólnie o swoje dane, w tym adresy, kontakty do klientów. Jak wiadomo, to może być koniecznością, zwłaszcza posiadając duży biznes.
małwa
Posty: 65
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:15 am

Re: Prowadzenie biznesu przez internet

Post autor: małwa »

Wszystko jest do zrobienia, jeśli się tylko ma odpowiednie podejście. Sprawdzałabym ogólnie takie mindly/pl/artykuly,ac279/5-przykladow-popularnych-sklepow-shopware,13090 opcje, bo jeśli nie możecie się zdecydować, czego próbować, to ten wpis Wam pomoże. Można powiedzieć, że świetnie wystartowały i trzymają się bardzo dobrze. Oczywiście te sklepy.
Bachus
Posty: 21
Rejestracja: pt maja 01, 2020 3:42 pm

Re: Prowadzenie biznesu przez internet

Post autor: Bachus »

Teraz praktycznie wszystko można robic online. Jakie było moje zdziwienie gdy zatrudniając się w nowej firmie miałem szkolenie BHP przez internet :D robiła je firma BHP Protex bhp-protex/pl/o-nas/. Duża wygoda i dużo wiedzy podaje w przystępnej formie
otherwise
Posty: 30
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:05 pm

Re: Prowadzenie biznesu przez internet

Post autor: otherwise »

Prowadzenie biznesu internetowego jest ciężkim orzechem do zgryzienia, jednak po roku doświadczenia bardzo dobrze przędzie. Przed zaczęciem biznesu na stronie packfully/pl/obsluga-sklepow-internetowych/ dowiedziałam się o możliwości zlecenia zewnętrznej firmie Packfully części wysyłki zamówień do klientów i na tę usługę się zdecydowałam. Mam gwarancję, że przesyłka zostanie odpowiednio zabezpieczona i dostarczona do klienta, a ja w tym czasie mam czas na między innymi poszerzenie asortymentu.
akustic
Posty: 76
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:17 am

Re: Prowadzenie biznesu przez internet

Post autor: akustic »

Jestem pewna, że wiele osób się nad tym zastanawia i ja jestem ogólnie mocno skonfundowana wiadomościami, jakie do mnie napływają. Nie wiem też, czy można ogólnie coś osiągnąć samodzielnie, nie mając odpowiednich informacji biznesowych. Stąd ja sprawdzam, co to ogólnie retencja danych. Podobno to mój obowiązek.
gocha14
Posty: 116
Rejestracja: czw cze 04, 2020 6:54 pm

Re: Prowadzenie biznesu przez internet

Post autor: gocha14 »

Teraz coraz więcej osób przenosi biznes do sieci. I nie m się czemu dziwić. To największe źródło potencjalnych klientów. Podstawą w takim biznesie będzie oczywiście strona internetowe. Estetyczna, funkcjonalna i dopasowana do wymogów wyszukiwarek. Koszt strony internetowej Łódź czy inne miasto może być teraz całkiem atrakcyjny. Zerknij na przykład na ofertę firmy Internetowe strony www - pomogą ci w temacie.
ODPOWIEDZ