Woda do Twojej firmy

Pinio
Posty: 20
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 6:56 pm

Woda do Twojej firmy

Post autor: Pinio »

Piszę z pytaniem: jak rozwiązujecie sprawę zapewnienia wody dla pracowników w Waszej firmie? Na początku kupowałam butelki wody w dyskontach, ale to raczej marny interes, szczególnie latem. Myślę, że niezłym rozwiązaniem są dystrybutory - nie ma tyle śmieci i nie trzeba sprawdzać, czy akurat woda się nie skończyła. Znalazłam ofertę,ale nie wiem, na jakich zasadach obywa się taka dostawa wody wodadofirmy/com.. Wiecie, jak odbywa się taka współpraca?
sarenka
Posty: 239
Rejestracja: czw lut 20, 2020 7:59 pm

Re: Woda do Twojej firmy

Post autor: sarenka »

Taka woda w przemyśle powinna spełniać odpowiednie normy. Dlatego stosuje się uzdatniacze, jak i hydrofory do wody . Tego typu elementy z pewnością możecie znaleźć u firmy Bartosz/com/pl w doskonałej jakości, także w razie czego możecie się do nich zgłosić.
dżejzi
Posty: 114
Rejestracja: wt mar 09, 2021 2:26 pm

Re: Woda do Twojej firmy

Post autor: dżejzi »

Do picia to ja zawsze zabieram ze sobą swoją wodę, bo przynajmniej wiem co pije. Aktualnie chce sięgnąć po Polaris Ph , którą znalazłam w Biedronce. Nie jest to zwykła woda, bo alkaiczna. Jest całkowicie naturalna i mineralna. Nie tylko dobrze smakuje, ale daje organizmowi cenne składniki.
małwa
Posty: 65
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:15 am

Re: Woda do Twojej firmy

Post autor: małwa »

U nas ma być montowana ogólnie specjalna pompa głębinowa do wody z piaskiem , bo wydaje mi się, że to jednak będzie proste, że woda ze studni dla pracowników, zdrowa i przefiltrowana. Dlatego mam nadzieję, że o tym możemy też rozmawiać. Ma ktoś podobne rozwiązanie?
Kamilla36
Posty: 356
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Woda do Twojej firmy

Post autor: Kamilla36 »

Powiem Wam szczerze, że chyba najlepszą opcją byłoby zdecydowanie się na wodę źródlaną - iwoniczanka/pl/ . Jest dobrym wyborem, ponieważ znajdziemy ją w szklanych butelkach i zostanie dostarczona bezpośrednio do naszej firmy, a więc to bardzo wygodna propozycja. Zdecydowanie polecam się nią zainteresować.
ODPOWIEDZ