gastronomia - wyposażenie

sarenka
Posty: 239
Rejestracja: czw lut 20, 2020 7:59 pm

gastronomia - wyposażenie

Post autor: sarenka »

Witajcie... Czy ktoś z was może otwiera niedługo punkt gastronomiczny? Czy kupujecie może w sklepie Gastromania wyposażenie: kutry gastronomiczne i inne elementy? Pytam, ponieważ też jestem na etapie wyposażania restauracji. Zastanawia się, gdzie najlepiej zrobić tego typu zakupy?
fian
Posty: 156
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:04 pm

Re: gastronomia - wyposażenie

Post autor: fian »

Sporo elementów można byłoby wymienić, jeśli chodzi o wyposażenie gastronomii, ale ja zdecydowanie mogę Wam powiedzieć, że takie sprzęty jak automat do lodów włoskich liron-polska/pl/k/maszyny-do-lodow-wloskich/ są na lata. Akurat ten jest od marki Liron i ogólnie oni mają niezawodne sprzęty. Waham się nad zakupem, bo na lato to się może przydać, ale nie wiem, jak to wyjdzie kosztowo. Muszę się rozeznać.
goniak
Posty: 111
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:52 am

Re: gastronomia - wyposażenie

Post autor: goniak »

Wszystkie niezbędne do funkcjonowania takiego biznesu urządzenia gastronomiczne znajdziecie na pewno w ofercie firmy Gastrosilesia gastrosilesia/pl/. Oni działają na rynku już ponad 30 lat. Oferują produkty wysokiej jakości, za przystępną cenę. Można tu kupić wszystko co niezbędne do wyposażenia restauracji, piekarni czy pizzerii.
sara
Posty: 336
Rejestracja: czw mar 26, 2020 11:22 am

Re: gastronomia - wyposażenie

Post autor: sara »

Jeśli kogoś z Was interesowałyby profesjonalne, dobrej jakości termosy gastronomiczne sklep Revolution oferuje całkiem spory ich wybór po przystępnych, niewygórowanych cenach. Tak więc polecam się tam w wolnej chwili rozejrzeć, tym bardziej, że oprócz termosów możecie tam zamówić mnóstwo innych rzeczy, które mogą się Wam przydać w takim biznesie ;)
wolska
Posty: 40
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:07 am

Re: gastronomia - wyposażenie

Post autor: wolska »

Tutaj sklep.technica/pl/noze-do-pieczywa/noz-do-pieczywa-ostrze-faliste-210-mm-czerwony-giesser-8355-w jest namiar na sklep online, w którym można się kompleksowo zaopatrzyć. Jest tam bowiem wiele różnych artykułów. Myślę, że przede wszystkim warto stawiać na jakość, ponieważ dzięki temu będziecie mieli solidne wyposażenie, które będzie idealnie służyć przez lata.
buter
Posty: 586
Rejestracja: czw mar 11, 2021 3:10 pm

Re: gastronomia - wyposażenie

Post autor: buter »

Czy przetrzymujecie swojej dania w bemarach? Zastanawiam się właśnie nad wprowadzeniem takiej opcji u siebie w restauracji, ale nic poza sprzętem, który znalazłem na: gastromocni/pl/obrobka-termiczna niestety nie wiem. Jak klienci odbierają takie dania? Jest to wygodne na pewno dla pracowników, a klienci jaki mają stosunek? Warto wprowadzić taką funkcję do swojej restauracji?
Awatar użytkownika
Qunera
Posty: 224
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:53 pm

Re: gastronomia - wyposażenie

Post autor: Qunera »

W moim sklepie konieczne było wymiany szaf chłodniczych. Postawiliśmy na modele ze sklepu https://gastroplaneta.pl/pl/c/Szafy-chlodnicze/24, bo wyróżniają się klasą oszczędzania energii jak i ceną. Był to trafny wybór - sprzęt jest bezawaryjny i świetnie wykonuje swoją pracę.
Pięknie zbudowana kobieta modli się przed figurą, ale własną
jodełka
Posty: 115
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:06 pm

Re: gastronomia - wyposażenie

Post autor: jodełka »

No dobra jak już mowa o wyposażeniu gastronomii to owszem bardzo ważne jest to. Ale nie zapominajmy, że bardzo ważne jest to także gdzie kupujemy mięsa i wędliny. Dlatego też od jakiegoś czasu szukamy dobrego dostawcy. I tak okazało się, że w Karol – Zakłady Mięsne znajdziemy dokładnie to na czym najbardziej nam zależy czyli najwyższej jakości mięsa w dobrych cenach.
Boro
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 30, 2020 6:45 pm

Re: gastronomia - wyposażenie

Post autor: Boro »

Bardzo ważne jest odpowiednie wyposażenie. Czasami niestety właściciele restauracji bardzo oszczędzają na takich rzeczach a jest to bardzo duży błąd. Ważne, żeby sprzęt był jak najwyższej jakości. Popatrz sobie tutaj multigastro/pl/krajalnice za odpowiednim sprzetem do gastronomi.
nina49
Posty: 91
Rejestracja: pn lis 09, 2020 7:49 pm

Re: gastronomia - wyposażenie

Post autor: nina49 »

Tak naprawdę to w restauracji codziennie zużywa się sporo oleju, dlatego trzeba załatwić regularne dostawy, żeby go nigdy nie zabrakło. Tym zajmuje się trafinoil/pl/ . Dostarczają olej na czas, bo oni wiedzą, kiedy się zapas kończy, sprawują nad tym kontrolę. Odbierają też zużyty olej w dostarczonych wcześniej beczkach. Są one dla Was darmowe.
ODPOWIEDZ