Fotografia biznesowa

Makumba
Posty: 45
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 11:00 pm

Fotografia biznesowa

Post autor: Makumba »

Czy inwestowanie w fotografie biznesowe to na pewno dobra inwestycja?
Jadwiga
Posty: 18
Rejestracja: śr lis 25, 2020 3:48 am

Re: Fotografia biznesowa

Post autor: Jadwiga »

To zależy co rozumiesz pod pojęciem fotografia biznesowa. Kiedyś ludzie zakładając strony internetowe umieszczali swoje zdjęcia zrobione może nawet u fotografa, ale bez specjalnego przygotowania. Dziś mamy fotografów, którzy potrafią wydobyć z pozornie normalnego zdjęcia dodatkowe wartości, pokazać fotografowanego w taki sposób, żeby zdjęcie budziło zaufanie i podnosiło wiarygodność firmy. Taka fotografia biznesowa to ma sens. Możesz o tym poczytać w artykule legio24/pl/profesjonalna-fotografia-prasowa-dla-wymagajacych/
kalina
Posty: 169
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:07 pm

Re: Fotografia biznesowa

Post autor: kalina »

A czy wiecie, gdzie najlepiej wywoływać zdjęcia? Warto wiedzieć, że można to zrobić także online. Świetną opcją są także takie fotoalbumy online: labilab/com/oferta/albumy . Moim zdaniem jest to też super pomysł na prezent.
małwa
Posty: 40
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:15 am

Re: Fotografia biznesowa

Post autor: małwa »

W tej kwestii można wiele różnych rzeczy powiedzieć, bo różnego rodzaju biznesy prowadzimy, ale na pewno fotografia kulinarna Kraków będzie potrzebna w resto. Nie wiem, czy macie na to jakieś odpowiednie rozwiązania, opcje, ale chętnie to sprawdzę. Bo, jak wiadomo, to będzie dla nas rzetelne i odpowiednie.
ODPOWIEDZ