Gazetki reklamowe

Makumba

Gazetki reklamowe

Post autor: Makumba »

Coraz więcej gazetek reklamowych z promocjami wydają różne sklepy. Gdyby nie , duże logo o charakterystyczne marki to można byłoby się pomylić. W tym roku w okresie przedświątecznym najciekawsze promocje moim zdaniem przynosi Lidl Zobaczcie sami egazetka/com/lidl/gazetka-lidl-01-04-do-03-04-2021-gazetka-id1992/
Makumba

Re: Gazetki reklamowe

Post autor: Makumba »

Coraz więcej gazetek reklamowych z promocjami wydają różne sklepy. Gdyby nie , duże logo o charakterystyczne marki to można byłoby się pomylić. W tym roku w okresie przedświątecznym najciekawsze promocje moim zdaniem przynosi Lidl Zobaczcie sami egazetka/com/lidl/gazetka-lidl-08-04-do-10-04-2021-gazetka-id2085/
wesołaja

Post autor: wesołaja »

Ja rzadko korzystam z gazetek reklamowych. Raczej przegladam oferty w sklepach internetowych. Tak trafilam na ta ofertę tu marbo-sport/pl/pol_m_Sprzet-fitness_Trening-silowy_Uchwyty-do-pompek-1053.html Myślę że ta proopozycja spodoba się mojemu synowi. Lubi sport i ćwiczenia. A pompki to jedno z podstawowych ćwiczeń. Poza tym ten sklep jest bardzo dobrze zaopatrzonyi ma wiele propozycji dla osób lubiących aktywny tryb życia.
Awatar użytkownika
adamo

Post autor: adamo »

Jeśli prowadzisz sklep to przydadzą Ci się standy półkowe, po to, by wyeksponować wasze . Ja swoje standy zakupiłem ze strony internetowej dmdisplay/pl/, która tego typu gadżety tworzy w dużych ilościach. Standy są dobrej jakości i doskonale wyglądają w sklepach.
Za rok będziesz żałować, że nie zacząłeś dzisiaj.
buter

Post autor: buter »

Skoro zeszliśmy na temat reklamy, to jestem bardzo ciekawy co sądzicie na temat wizytówek? Moim zdaniem to nieodłączny element każdej firmy. Nie są bardzo drogie w wykonaniu, a to dzięki nim możemy zapaść potencjalnemu klientowi w pamięć. Jeśli nie wiecie, gdzie wykonać takie wizytówki, to koniecznie zajrzyjcie na stronę tej firmy https://goodproject.pl/wizytowki/
ODPOWIEDZ