Psycholog

fian
Posty: 156
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:04 pm

Psycholog

Post autor: fian »

Cześć, mam do Was pytanie odnośnie psychologów. Czy czasem do kogoś takiego chodzicie? Jeśli tak, to z jakim problemem? Ja właśnie się zastanawiam, czy z takiej jogalifestyle/com/psychoterapia-co-to-jest-i-czy-warto-sie-nia-zainteresowac/ terapii nie skorzystać. Dla mnie to ważna sprawa, bo przecież moje dzieci często widzą mnie smutną. To jak to widzicie, mi to pomoże?
sara
Posty: 336
Rejestracja: czw mar 26, 2020 11:22 am

Re: Psycholog

Post autor: sara »

Moim zdaniem w przypadku różnych problemów ze zdrowiem psychicznym warto z takiej profesjonalnej pomocy skorzystać i to jak najszybciej. Jeśli interesuje Was naprawdę dobry i sprawdzony gabinet psychologiczny poznań oferuje taki na ulicy Marcelińskiej. Znajdziecie tam Pracownię Rozwoju Osobistego Kreska, w której pracują naprawdę bardzo dobrzy psychologowie i psychoterapeuci. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni.
marchewka
Posty: 294
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:15 pm

Re: Psycholog

Post autor: marchewka »

Leczenie depresji jest trudne i często trwa długo. Dlatego polecam ci tego psychologa koncept.edu/pl/leczenie-depresji-warszawa/ Może ci naprawdę pomóc pokonac tą chorobę. Sama mam depresję i sesje z psychoterapeutą bardzo mi pomagają.
kalina
Posty: 204
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:07 pm

Re: Psycholog

Post autor: kalina »

A czy wiecie, czym jest terapia u psychologa? Poczytajcie sobie więcej o takiej opcji jak na przykład terapia par poznań: terapiapoznan/pl/terapia-par/ . Tam uzyskacie profesjonalną pomoc psychologiczną.
ODPOWIEDZ