Szkolenia BHP

Awatar użytkownika
Dietetyczka
Posty: 457
Rejestracja: sob lip 06, 2019 3:07 pm

Szkolenia BHP

Post autor: Dietetyczka »

Znacie może jakąś dobrą i sprawdzoną firmę, która oferuje szkolenia BHP? Rozmawiałem na ten temat ze swoją znajomą i ta poleciła mi http://s-trainers.pl/uslugi-bhp/ . Sama korzystała z ich usług i mówi, że jest mega zadowolona z kursów. Rzeczywiście będą oni odpowiedni wyborem? Może ktoś z was coś słyszał o nich? Dajcie znać proszę.
Człowiek wierzy, musi wierzyć bez cienia wątpliwości w swe osobiste szczęście, w swój los.
Bachus
Posty: 21
Rejestracja: pt maja 01, 2020 3:42 pm

Re: Szkolenia BHP

Post autor: Bachus »

Polecam firmę BHP Protex. Profesjonalnie zajmują się organizacją i przeprowadzaniem szkoleń z zakresu BHP. Szczegóły oferty można poznać na ich stronie bhp-protex/pl/ lub kontaktując się z nimi bezpośrednio.
fian
Posty: 156
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:04 pm

Re: Szkolenia BHP

Post autor: fian »

Eeee, to jest kurs, jaki się przechodzi w każdej pracy, dlatego wydaje mi się, że nie ma to jak postawienie na coś wyjątkowego, dotyczącego nas samych. Ja między innymi chcę zarządzanie czasem w pracy ogarniać, dlatego złożyłam wniosek o dofinansowanie takiego szkolenia u mojego pracodawcy. Mam nadzieję, że mi nie odmówi.
nina49
Posty: 91
Rejestracja: pn lis 09, 2020 7:49 pm

Re: Szkolenia BHP

Post autor: nina49 »

Prawo cały się zmienia, więc kursy BHP powinny przeprowadzać osoby, które ciągle poszerzają swoją wiedzę. Słyszałam, że tak działa Centrum BHP s.c. Mogą też dojechać do klienta we wskazane miejsce. Ich siedziba jest przy ul. Flisaków 8, 03-043 Warszawa. Współpracują z dużymi korporacjami i mniejszymi, prywatnymi firmami. Oferują nawet szkolenia po angielski. Tutaj są szczegóły centrum-bhp.warszawa/pl/ .
buter
Posty: 586
Rejestracja: czw mar 11, 2021 3:10 pm

Re: Szkolenia BHP

Post autor: buter »

U mnie w firmie szczególnie liczą się kompetencje interpersonalne. To właśnie na nich opiera się moja firma, dlatego staram się stale rozwijać swoich pracowników pod tym względem. Z tego powodu często organizuję im odpowiednie szkolenia.
gocha14
Posty: 116
Rejestracja: czw cze 04, 2020 6:54 pm

Re: Szkolenia BHP

Post autor: gocha14 »

Nie ulega wątpliwości, że szkolenia BHP są obligatoryjne dla zarówno pracowników, jak i pracodawców, a ich regularność jest ścisłe kontrolowana przez odpowiednie instytucje. Zlecanie takich szkoleń specjalistom jest kluczowe. Jeśli interesują cię szkolenia BHP Łódź, zwróć uwagę na ofertę firmy Proactive BHP. Oferują one kompleksowe szkolenia dla różnych stanowisk zarówno dla pracodawców, jak i pracowników. Więcej informacji znajdziesz na ich oficjalnej stronie.
ODPOWIEDZ