Zakupy spożywcze gdzie robicie?

jodełka
Posty: 115
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:06 pm

Zakupy spożywcze gdzie robicie?

Post autor: jodełka »

Zastanawiam się gdzie najczęściej robicie zakupy takie bardziej spożywcze? Bo moja znajoma to bez przerwy zamawia coś przez internet. Dlatego też sama chciałam sprawdzić czy faktycznie takie zakupy online się opłacają. I na samym początku znalazłam tę stronę ceneo/pl/Oliwy_i_oleje/Rodzaj:Olej_z_pestek_winogron.htm z olejem z pestek winogron. A że słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tego oleju to zamówiłam. Zobaczymy czy rodzina odczuje różnicę.
tomekjanik
Posty: 159
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:28 pm

Re: Zakupy spożywcze gdzie robicie?

Post autor: tomekjanik »

Myślę, że sklepy internetowe są dobrym pomysłem, pod warunkiem, że korzystacie ze sprawdzonych źródeł. Na stronie sosta/pl/oleje/olej-z-ostropestu-sosta-tloczony-na-zimno/ możecie poznać właściwości oleju z ostropestu, który jest bardzo zdrowy i posiada mnóstwo witamin i minerałów. Sklep oferuje go w kilku pojemnościach w bardzo dobrej cenie. Wysyłka jest w styropianowych opakowaniach, które zapewniają odpowiednią temperaturę i chronią przed słońcem.
nina49
Posty: 91
Rejestracja: pn lis 09, 2020 7:49 pm

Re: Zakupy spożywcze gdzie robicie?

Post autor: nina49 »

Ja też tak uważam, mamy pandemię, więc warto stawiać na takie rozwiązania. Czytałam, że w Warszawie działa sklep Anabru, który realizuje dostawy pod wskazany adres. Możecie nawet zaplanować przyszłe zakupy za pomocą specjalnego systemu. Dostawy realizowane są w stolicy i jej bliskich okolicach. Na pierwsze zakupy przysługuje rabat.
sara
Posty: 336
Rejestracja: czw mar 26, 2020 11:22 am

Re: Zakupy spożywcze gdzie robicie?

Post autor: sara »

Mi często zdarza się robić takie zakupy przez internet. Zwłaszcza, jeśli chodzi o różnego rodzaju zdrową żywność. Jest na przykład jeden taki fajny sklep ze zdrową żywnością jawo2008/pl/. Asortyment jest w nim bardzo szeroki, a ceny nie są wygórowane. Tak więc jeśli jeszcze wcześniej nie mieliście takiej okazji, to polecam się tam rozejrzeć :)
marchewka
Posty: 294
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:15 pm

Re: Zakupy spożywcze gdzie robicie?

Post autor: marchewka »

Ja kupuję spożywkę głównie online. Nawet wędliny zamawiam online. Odkryłam ten sklep smakidolinyzielawy/pl/ Mają tam swojskie, smaczne wyroby. Pierwsze zamówienie mnie stresowało, bo nie wiedziałam co to przyjdzie, ale okazało się, ze nie potrzebnie! Wszystko było bardzo smaczne i świeże a dobry, prosty skład mnie zaskoczył.
wesołaja
Posty: 154
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 5:28 pm

Re: Zakupy spożywcze gdzie robicie?

Post autor: wesołaja »

Mam ulubiony sklep gdzie kupuję artykuły spożywcze i to w dobrych cenach. Ale aktualnie zainteresowała mnie ta oferta tu bee/pl/lavazza-qualita-oro-kawa-ziarnista-palona-1-kg_p997466.html To kawa znanej wloskiej marki. Ja ją bardzo lubię, a nie zawwsze mogę na nią trafić. Wyrożnia się aksaamitnym smakiem i co ważne jest pozbawiona kwaskowości.
sarenka
Posty: 239
Rejestracja: czw lut 20, 2020 7:59 pm

Re: Zakupy spożywcze gdzie robicie?

Post autor: sarenka »

"Ja przyznam się, że jeszcze nie robiłam zakupów online spożywczych, ale teraz planuję to nadrobić. Znalazłam ostatnio sklep wielobranżowy selgros24/pl
"
dżejzi
Posty: 114
Rejestracja: wt mar 09, 2021 2:26 pm

Re: Zakupy spożywcze gdzie robicie?

Post autor: dżejzi »

A ja mam smaka na miód, także teraz szukałam czegoś dobrego dla siebie i znalazłam całkiem fajny sklep miod-dobry/pl/Miody-Polskie/63 , gdzie naprawdę dostępne są świetne miody i nawet nie są one drogie u nich. Także jakby co, możecie również zapoznać się z ich ofertą.
marianek
Posty: 140
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:58 am

Re: Zakupy spożywcze gdzie robicie?

Post autor: marianek »

Zazwyczaj chodze do centrów handlowych takich jak https://homeparktargowek.pl/sklepy/ccc Choć w tym jeszcze nie miałem okazji być. Teraz muszę kupić sobie również nowe Buty CCC posiada bardzo interesującą ofertę na model który mnie interesuje, Lubie buty za kostke ze względu na ich uniwersalność na każdą pogodę oraz porę roku.
ODPOWIEDZ