Jaka pompa ciepła najlepsza?

Awatar użytkownika
Dietetyczka
Posty: 457
Rejestracja: sob lip 06, 2019 3:07 pm

Jaka pompa ciepła najlepsza?

Post autor: Dietetyczka »

Chciałbym niedługo zainwestować w pompę ciepła, jednak nie wiem na jaką firmę warto się obecnie zdecydować. Oczywiście zależy mi na porządnym sprzęcie, dlatego jeśli macie jakiekolwiek propozycje to koniecznie dajcie znać. Wczoraj wieczorem w internecie trafiłem na taką firmę https://ekoi.pl/. Z tego co widzę to mają oni naprawdę dobre urządzenia w swojej ofercie. Dodatkowo są one w przyzwoitych cenach. Myślicie, że warto się zdecydować na ich pompy ciepła? Może ktoś z was korzystał już z ich oferty?
Człowiek wierzy, musi wierzyć bez cienia wątpliwości w swe osobiste szczęście, w swój los.
buter
Posty: 586
Rejestracja: czw mar 11, 2021 3:10 pm

Re: Jaka pompa ciepła najlepsza?

Post autor: buter »

Pompy ciepła i fotowoltaika to dobre połączenie, mimo że niektórzy się go obawiają po zmianie systemu rozliczeń. To sposób na najbardziej ekologiczne i ekonomiczne ogrzewanie. W każdej chwili możecie sprawdzić sobie np. pompy ciepła kościerzyna . Wydaje mi się, że coraz więcej osób korzysta teraz z takich propozycji.
sara
Posty: 336
Rejestracja: czw mar 26, 2020 11:22 am

Re: Jaka pompa ciepła najlepsza?

Post autor: sara »

Z tego, co mi wiadomo, to pompa ciepła jest bardzo dobrym rozwiązaniem do domu jednorodzinnego i nie tylko. Takie urządzenia są nie tylko bardzo ekologiczne, ale i ekonomiczne. My wykorzystujemy taką pompę do grzania wody w naszym domu i zauważyliśmy zmniejszenie wysokości rachunków.
ODPOWIEDZ