Praca we Francji

ZuzanEu
Posty: 112
Rejestracja: wt paź 27, 2020 9:43 am

Praca we Francji

Post autor: ZuzanEu »

Witajcie. Czy obecnie szuka ktoś z Was zatrudnienia we Francji? Jeśli tak to koniecznie zapoznajcie się z ofertami na polandworkforce/com/praca-francja/, gdzie możecie zaleźć odpowiednią pracę i legalną dzięki agencji pracy tymczasowej.
sara
Posty: 326
Rejestracja: czw mar 26, 2020 11:22 am

Re: Praca we Francji

Post autor: sara »

Myślę, że przed takim wyjazdem warto byłoby poznać chociaż trochę język francuski. Takie kursy dla początkujących organizuje na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/francuski/dla-poczatkujacych. Polecam ;)
buter
Posty: 550
Rejestracja: czw mar 11, 2021 3:10 pm

Re: Praca we Francji

Post autor: buter »

Proces rekrutacji może być stresujący zarówno dla kandydatów, jak i pracodawców. Dlatego coraz więcej firm sięga po kreatywne rozwiązania, takie jak grywalizacja, aby uczynić go bardziej ekscytującym i satysfakcjonującym. Grywalizacja to wykorzystanie elementów związanych z grami w procesie rekrutacji, co może zmienić perspektywę kandydatów i pracodawców. Więcej na temat grywalizacji możecie poczytać tutaj - https://adnext.pl/blog/grywalizacja/gry ... przyklady/ .
Awatar użytkownika
rauszan
Posty: 6
Rejestracja: śr lis 29, 2023 3:59 pm

Re: Praca we Francji

Post autor: rauszan »

Słyszałem, że są to dobre prace. Może warto spróbować?
Nie wolno nigdy myśleć o stracie. Już na samą myśl coś się traci.
ODPOWIEDZ