Przepisy kulinarne

ZuzanEu
Posty: 112
Rejestracja: wt paź 27, 2020 9:43 am

Re: Przepisy kulinarne

Post autor: ZuzanEu »

Zwykle gotuje to co znam ale na święta szukam różnych ciekawych przepisów. W tym roku na Wielkanoc planuję zrobić jajka faszerowane z nasionkami konopi, mega zdrowo i ciekawie :D Jestem pewna że nikt z mojej rodziny nie wpadł na taki pomysł. Przepis znalazłam na blogu bit.ly/olejki_cbd_albahemp :mrgreen:
buter
Posty: 586
Rejestracja: czw mar 11, 2021 3:10 pm

Re: Przepisy kulinarne

Post autor: buter »

A czy ktoś z was przygotowywał może takie gerlach/pl/brownie-z-malinami brownie z malinami? Bo chcę je na urodziny dla znajomych przygotować, taki deser nie wymagający wiele pracy. Maja tam wiele takich ciekawych przepisów widziałem.
małwa
Posty: 65
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:15 am

Re: Przepisy kulinarne

Post autor: małwa »

W dużej mierze sama nie wiem, jaki olej do smażenia mam mieć i co się sprawdza, a co nie, dlatego fajnie będzie się na to wszystko przygotować. I ja na przykład chcę poradzić sobie z tym w wieloraki sposób. Dla przykładu mogę Was zapytać. Więc, jakie są Wasze rekomendacje? Co mi polecicie?
Unika
Posty: 99
Rejestracja: pt cze 05, 2020 3:09 pm

Re: Przepisy kulinarne

Post autor: Unika »

Uwielbiam zbierać różne przepisy kulinarne i na ich podstawie przyrządzać smakowite potrawy. Ostatnio bratowa mnie skusiła aby zamówić wyroby wędliniarskie oferowane przez Zakłady Mięsne Karol. Przyznam szczerze. że nie mogę się doczekać aby spróbować ich wyśmienitych kiełbas, produktów drobiowych oraz innych.
Gajo
Posty: 119
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:03 pm

Re: Przepisy kulinarne

Post autor: Gajo »

Ja bardzo lubię gotować, chociaż przyznaję, że nie jestem w tym jakimś specjalnym mistrzem. Ostatnio często kupuję takie gotowe półprodukty jak żur w butelce od polskiego producenta. Jest mega pyszny i bardzo łatwo z niego przygotować smaczny obiad. Rozrabiam go i dodaje kiełbasę oraz ziemniaki i mam pyszny obiad dla całej rodziny. Moje dzieciaki uwielbiają barszczyk.
Kamilla36
Posty: 356
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Przepisy kulinarne

Post autor: Kamilla36 »

A jak wygląda Wasze menu w czasie Wielkanocy? U nas co roku są te same potrawy, a wydaje mi się, że warto czasami poeksperymentować. Pod adresem: https://naskrajnej.pl/2023/02/10/wielka ... zycje-dan/ dostępne są propozycje dań na ten dzień. Co o nich myślicie?
ODPOWIEDZ