Szukanie prezentów

Boro
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 30, 2020 6:45 pm

Szukanie prezentów

Post autor: Boro »

Ja jestem właśnie na etapie szukania prezentu dla żony. Myślę że może jakąś biżuterie fajnie by było jej kupić. Podobno coś takiego spodoba się każdej kobiecie. A dawno nic w tym stylu jej nie kupowałem. Poradźcie mi czy np. srebrny naszyjnik z jakimś kamieniem byłby ok? Bo znalazłem taką strone ankabizuteria/pl/6-kolczyki i wydaje mi sie że ładnie to tam wygląda ale jakby jakaś kobieta chciała zerknąć i mi pomóc wybrać coś sensownego to będę mega wdzięczny. Nie jestem najlepszy w takich prezentach a chciałbym sprawić jej przyjemność.
Folke
Posty: 180
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 12:12 am

Re: Szukanie prezentów

Post autor: Folke »

Ciężko mi cokolwiek zasugerować w kwestii biżuterii, bo moja dziewczyna w jej kontekście jest totalną minimalistką. Uwielbia natomiast podkreślać swój styl perfumami. Co za tym idzie na prezent mikołajkowy zamierzam kupić jej markowy flakonik. Myślę, że z kompozycji Calvin Klein Eternity będzie zadowolona. Na stronie encyklopediaperfum/pl/perfumy/calvin-klein-eternity czytałem, że dominują w niej kwiatowo- cytrusowe nuty czyli dokładnie takie, jakie lubi
kalina
Posty: 204
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:07 pm

Re: Szukanie prezentów

Post autor: kalina »

Przejażdżka po torze wyścigowym sportowym autem może być naprawdę świetnym pomysłem na prezent, szczególnie dla faceta. Dlatego polecam rzucić okiem na taką możliwość: autonator/pl/tor/poznan-kartingowy . Myślę, że spodoba mu się taki prezent.
Kamilla36
Posty: 356
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Szukanie prezentów

Post autor: Kamilla36 »

Macie jakieś pomysły?

__
trener sprzedaży i biznesu
ODPOWIEDZ