Jak skutecznie się odchudzać?

Awatar użytkownika
Dietetyczka
Posty: 457
Rejestracja: sob lip 06, 2019 3:07 pm

Jak skutecznie się odchudzać?

Post autor: Dietetyczka »

Jak w temacie - moglibyście coś doradzić w tym zakresie tematycznym? Ja się zastanawiam np. nad https://iloveco.pl/piperyna-na-odchudzanie-i-nie-tylko/ Co o tym sądzicie?
Człowiek wierzy, musi wierzyć bez cienia wątpliwości w swe osobiste szczęście, w swój los.
jodełka
Posty: 115
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:06 pm

Re: Jak skutecznie się odchudzać?

Post autor: jodełka »

Moim zdaniem skuteczne odchudzanie to takie do którego podejdziemy z głową i stopniowo. Nie należy zaczynać wszystkiego naraz bo nasz organizm może takiego tempa nie wytrzymać. Możemy na przykład zacząć od cateringu dietetycznego dzięki któremu przekonamy się do bardziej racjonalnego odżywiania się. Moja siostra skorzystała z ich oferty dietly/pl/catering-dietetyczny/sopot i dzięki temu je smacznie i zdrowo
dalia
Posty: 63
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:45 pm

Re: Jak skutecznie się odchudzać?

Post autor: dalia »

Na pewno powinieneś zacząć ćwiczyć. Bez treningu na samej diecie co prawda schudniesz ale ciało nie będzie sprężyste. Na pewno warto pomyslec w dobie epidemi nad kupnem takich marbo-sport/pl/pol_m_Sprzet-silowy_Urzadzenia-do-cwiczen_Drazki-do-podciagania-1041.html drążków które mozesz zamontować w pokoju i zacząc treningi.
sara
Posty: 336
Rejestracja: czw mar 26, 2020 11:22 am

Re: Jak skutecznie się odchudzać?

Post autor: sara »

Przede wszystkim warto wyeliminować wszelkie niezdrowe przekąski - chipsy, słone paluszki itp. ;) Można je zastąpić czymś zdrowszym. Może orzechy? Ja najbardziej lubię orzechy macadamia, które zamawiam sobie w internetowym sklepie ze zdrową żywnością jawo2008/pl/197-orzechy-macadamia.html. Wam również polecam :)
Awatar użytkownika
ZFK
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 05, 2020 9:41 pm

Re: Jak skutecznie się odchudzać?

Post autor: ZFK »

Nic na ten moment nie przychodzi mi do głowy. Może ktoś inny Ci pomoże?
Ludzi nie kocha się za to, że są doskonali, tylko pomimo to, że tacy nie są.
Awatar użytkownika
Qunera
Posty: 224
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:53 pm

Re: Jak skutecznie się odchudzać?

Post autor: Qunera »

Warto także pamiętać o porządnych suplementach diety. Polecam zerknąć np. na https://www.sklepzycia.pl/suplementy-ta ... dchudzanie :)
Pięknie zbudowana kobieta modli się przed figurą, ale własną
marchewka
Posty: 294
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:15 pm

Re: Jak skutecznie się odchudzać?

Post autor: marchewka »

Musisz się zdrowo odżywiać, pić dużo wody i ćwiczyć. Ujemny bilans kaloryczny to 70% sukcesu. Ja do diety dodałabym jeszcze hula hop - magazyn.ceneo/pl/artykuly/Hula-hop-z-wypustkami-cwiczenia-efekty-i-zasady-treningow i spacery. Zobaczysz jak waga zacznie spadać :) Ja zaczęłam ćwiczyć miesiąc temu i już mam 5 kg na minusie.
Bibliotekarka
Posty: 4
Rejestracja: pn lip 06, 2020 9:41 pm

Re: Jak skutecznie się odchudzać?

Post autor: Bibliotekarka »

Nic na ten moment nie przychodzi mi do głowy. Może ktoś inny Ci pomoże?
Chyba najlepiej jest skonsultować sie z dietetykiem w celu ułożenia odpowiedniej diety. Dodatkowo można pomyśleć o suplementacji. Wczoraj znalazłam trochę informacji na ten temat > tantus/pl/suplementy-diety-wspomagajace-odchudzanie/ Przede wszystkim trzeba uzupełniać witaminy i składniki odżywcze, ale przy okazji takie suplementy pomagają schudnąć. Spróbować nie zaszkodzi.
tomekjanik
Posty: 159
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:28 pm

Re: Jak skutecznie się odchudzać?

Post autor: tomekjanik »

Ja myślę, że zajęcia na siłowni podniosłyby poziom motywacji i realizacji własnych celów. Polecam wejść na stronę energym/com/pl/5-enerfitness i zobaczyć jakie świetne zajęcia grupowe proponuje siłownia. Ćwiczenie w grupie działa pobudzająco i podnosi chęci do ćwiczeń. Myślę, że warto uwierzyć w siebie, a na pewno tym razem uda się odnieść sukces.
wolska
Posty: 40
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:07 am

Re: Jak skutecznie się odchudzać?

Post autor: wolska »

A tutaj zdronet/pl/10-najwazniejszych-zalet-uprawiania-wysilku-fizycznego,2804,news.html już mieliście okazję sobie zerknąć ? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem ciekawy artykuł na temat wysiłku fizycznego. Można się tam między innymi dowiedzieć jakie są zalety aktywności. Nie da się ukryć, że jeśli chcecie pozbyć się zbędnych kilogramów, to tylko dieta i ćwiczenia pozwolą osiągnąć cel.
ODPOWIEDZ