Prezent dla dziecka

Lidiann00

Re: Prezent dla dziecka

Post autor: Lidiann00 »

A jaki polecacie wózek dla dziecka? Chcę kupić wózek na prezent dla malucha, który niedługo się urodzi i mocno się zastanawiam nad daną marką i modelem. Wybrałam insevio/com/, bo spodobał mi się wyglądem i swoimi funkcjami, ale chętnie też poczytam Wasze uwagi i opinie :)
nina49

Post autor: nina49 »

Chyba wszystkie dzieci lubią klocki. I to niezależnie od wieku. Są na rynku modele idealne dla dzieci młodszych i takie dla dzieci starszych. Dla przedszkolaka na przykład odpowiednie będą takie zabawkiiszkola/pl/pl/p/KLOCKI-MINI-WAFLE-PASTEL-70-SZTUK/11855 klocki wafle, które są miękkie i łatwe do utrzymania w czystości. Jestem pewna, że pomogą rozwijać wyobraźnię dziecka.
Bonitka

Post autor: Bonitka »

Teraz dzieciaki w każdym wieku ,inspirowane bajkami,filmami,pragną mieć klocki powiązane z nimi tematycznie.Głównie królują klocki Lego,dla młodszych dzieci Duplo,ale sporym zainteresowaniem cieszą się też klocki Cobi czy Playmomil.Chcąc kupić odpowiedni zestaw,dopasowany do wieku dziecka,warto kierować się kilkoma zasadami,o których można poczytać na blogu klockidladzieci/pl/blog
gocha14

Post autor: gocha14 »

Dla dzieci można kupić kolorowe skarpetki, które zresztą ostatnio są popularne i modne. Duży wybór znajdziecie tutaj panpablo/pl/pol_m_Dziecko_Akcesoria_Skarpetki-1598.html . Dostępne są różne rozmiary, wzory i kolory. Na pewno każde dziecko ucieszy się z takiego prezentu. Cena też jest przystępna, a paczka przyszła bardzo szybko. Ja ich polecam.
sweet

Post autor: sweet »

Jeśli chodzi o prezent dla dziecka to my tym razem nie mieliśmy z tym żadnego problemu bo moja siostra kupiła naszemu synkowi trampolinę. Tylko, że zaczęłam się zastanawiać czy oby to jest dobry pomysł z tą trampoliną. Dlatego też szukałam jakiś bliższych informacji na temat trampoliny i dzieci i tak też znalazłam ten artykuł dobra-mama/pl/dziecko/trampolina-a-kondycja-dzieci/ dzięki któremu wiele się na ten temat dowiedziałam.
motylek

Post autor: motylek »

Jeśli szukacie dobrych prezentów dla dzieci zobaczcie tu https://www.bee.pl/9452-zabawki-drewniane-zabawki Bardzo duży wybór zabawek drewnianych. Moim zdaniem to najbezpieczniejsze zabawki dla dzieci. Wśród nich znajdują się też zabawki edukacyjn np liczydło drewniane, które sprawi że nauka może być też zabawą.
marchewka

Post autor: marchewka »

Zobacz sobie jeep zdalnie sterowany dla dzieci. Moim zdaniem takie auto to świetna zabawka dla dziecka. Nasze dzieciaki mają auto na akumulator i całymi dniami nim jeżdżą. Świetne zajęcie :)
ODPOWIEDZ