Zabawki dla dzieci

Boro
Posty: 22
Rejestracja: pn mar 30, 2020 6:45 pm

Zabawki dla dzieci

Post autor: Boro »

Wybór zabawek dla dzieci nie jest taki łatwy jak mogło by nam się wydawać. Wiem, jaki zawsze mam problem z tym by wybrać jakąś fajną zabawkę i zazwyczaj wtedy ląduje tutaj http://mybabystore.pl/kategoria/zabawa/ bo wiem, ze tam zawsze trafie na jakąś fajną zabawkę.
jodełka
Posty: 23
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:06 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: jodełka »

Zabawki dla dzieci to powinny być przede wszystkim bezpieczne, bo jednak jak dziecko się bawi to nie zawsze zwraca uwagę na to czy nie zrobi sobie jakieś krzywdy. W końcu to my musimy zadbać o jego bezpieczeństwo. Ja nawet w tym celu zakupiłam bardzo dobry płyn do odkażania ran który świetnie sprawdzi się w każdej sytuacji
Alicjaa
Posty: 4
Rejestracja: ndz maja 31, 2020 2:02 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: Alicjaa »

Dla dzieciakow kupie wszystko co trzeba.
Unika
Posty: 8
Rejestracja: pt cze 05, 2020 3:09 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: Unika »

To prawda, że zabawek jest taki duży wybór, iż naprawdę trudno wybrać coś w prezencie. Jakiś czas szukałam w internecie czegoś ciekawego dla córci, ale w rezultacie zdecyduję się chyba na taki domek https://www.taniomania.pl/t/domki-ogrod ... plastikowe . Widziałam w przedszkolu, jak maluchy bawią się w nich świetnie, a mamy przecież dużo miejsca w domu i ogrodzie. Można byłoby urządzić taki zabawowy kącik.
sara
Posty: 56
Rejestracja: czw mar 26, 2020 11:22 am

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: sara »

Moim zdaniem najlepsze są zabawki montessori Zabawki te wykonane są z drewna, są dla dzieci bezpieczne, a jednocześnie rozwijają ich kreatywność ;) A to przecież jest w pierwszych latach życia dziecka bardzo ważne ;) Ja widziałam, że takie zabawki można niedrogo kupić na przykład w sklepie internetowym Popaopa.pl. Polecam się tam rozejrzeć :)
sarenka
Posty: 24
Rejestracja: czw lut 20, 2020 7:59 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: sarenka »

Najlepsze według mnie są eksperymenty chemiczne dla dzieci, które są dostępne na rynku w postaci laboratorium chemicznego, przykładowo marki Buki. Dziecko tutaj może stać się prawdziwym odkrywcom, co korzystnie wpłynie też na jego rozwój.
ODPOWIEDZ