Place zabaw do przedszkoli

Awatar użytkownika
Qunera
Posty: 207
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:53 pm

Place zabaw do przedszkoli

Post autor: Qunera »

Jeśli ktoś z was zastanawia się nad zakupem placu zabaw do przedszkola, to zdecydowanie mogę wam polecić ten sklep https://mojebambino.pl/4276-place-zabaw ... rzedszkolu . Znajdziecie tam dość spory wybór różnych elementów placu zabaw. Z pewnością znajdziecie coś do swojego przedszkola. Według mnie ciężko jest znaleźć lepszą okazję w internecie. Polecam gorąco!
Pięknie zbudowana kobieta modli się przed figurą, ale własną
Folke
Posty: 121
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 12:12 am

Re: Place zabaw do przedszkoli

Post autor: Folke »

Faktycznie, ciekawa oferta:) Ja myślę, że w przedszkolach powinny być też fajnie wyposażone sale zabaw dla dzieci, bo przecież nie zawsze pogoda sprzyja temu żeby dzieciaki spędzały czas na zewnątrz. Można zainwestować w suche baseny z piłeczkami lub inne zabawki dmuchane takie jak np. bezpieczny dla najmłodszych, dmuchany zestaw do koszykówki. Na pewno warto nabyć również coś, co bawi i uczy- maty edukacyjne lub proste gry .
Bonitka
Posty: 39
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:10 pm

Re: Place zabaw do przedszkoli

Post autor: Bonitka »

Oferta dobra,jednak w przedszkolach nie tylko place zabaw i zabawki mają znaczenie.Coraz więcej rodziców,posyłając swoje dzieci do takich miejsc,zwraca uwagę na bezpieczeństwo.Warto więc by przedszkole zadbało o odpowiednie zabezpieczenia okien i drzwi,jak to zrobić,gdzie takich szukać,przeczytamy na stronie ekoplast-group/com/pl/jak-zabezpieczyc-okna-w-pokoju-dzieciecym/
Są to zabezpieczenia stosowane też w domach,jak wiadomi,wyobraźnia dziecka nie ma granic.
sara
Posty: 293
Rejestracja: czw mar 26, 2020 11:22 am

Re: Place zabaw do przedszkoli

Post autor: sara »

A co jeszcze przyda się Waszym zdaniem w każdym przedszkolu? Mi się wydaje, że nie można zapominać również o tablicach. Jak widać na stronie internetowej https://tablice-magnetyczne.com/, w sklepie tym dostępne są nawet specjalne tablice dla dzieci, tzw. kidsboards. Polecam więc się tam rozejrzeć ;)
buter
Posty: 259
Rejestracja: czw mar 11, 2021 3:10 pm

Re: Place zabaw do przedszkoli

Post autor: buter »

A czy znane są Wam takie możliwości, jak nowoczesny system do zarządzania przedszkolem? Przyznaję, że może być to bardzo istotna i ważna kwestia, jeśli wybiera się coś konkretnego dla swoich firm i placówek. O takich systemach można czytać sobie np. na stronie https://euroimpex.pl/oprogramowanie/doc ... zedszkoli/ .
sarenka
Posty: 190
Rejestracja: czw lut 20, 2020 7:59 pm

Re: Place zabaw do przedszkoli

Post autor: sarenka »

Fajnie się składa, że jesteśmy przy tym temacie, ponieważ jestem w trakcie aranżowania placu zabaw w moim przedszkolu i zastanawiam się nad ofertą https://tribecco.pl/przydomowy-plac-zab ... tawki-luxe . Czy ktoś z was może u nich kupował jakiekolwiek artykuły na plac zabaw? Pytam, ponieważ jestem zainteresowana ich propozycjami.
ODPOWIEDZ