Angielski dla dzieci

sara
Posty: 336
Rejestracja: czw mar 26, 2020 11:22 am

Angielski dla dzieci

Post autor: sara »

Witajcie,
czy wysyłacie swoje dzieci na jakieś dodatkowe lekcje języka angielskiego? Jeśli tak, to z oferty jakich szkół korzystacie? Ja widziałam, że kursy językowe dla różnych grup wiekowych organizuje na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua, której oferta jest dostępna na stronie internetowej profi-lingua/pl/. Czy ktoś z Was miał wcześniej z tą szkołą do czynienia?
MalwinaP
Posty: 11
Rejestracja: śr maja 20, 2020 4:21 pm

Re: Angielski dla dzieci

Post autor: MalwinaP »

Dzieci trzeba uczyc od najmlodszego.
Folke
Posty: 180
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 12:12 am

Re: Angielski dla dzieci

Post autor: Folke »

Myślę, że warto zapisać dziecko na zajęcia z lektorem ale nie online, to niestety strzał w kolano.
gocha14
Posty: 116
Rejestracja: czw cze 04, 2020 6:54 pm

Re: Angielski dla dzieci

Post autor: gocha14 »

Skoro już mowa o dodatkowych zajęciach, to może warto też dziecko zainteresować sportem? Po własnych dzieciach wiem, że dzieci bardzo lubią ruch. Nasza cała rodzina zawsze lubiła się ruszać, dlatego kiedyś moi chłopcy zapytali, czy mogą trenować jiu-jitsu. Zgodziłam się i od tamtej pory sport to ich pasja. Chętnie chodzą na treningi. Całą ofertę możecie sprawdzić tutaj carlsongracie/pl/oferta/bjj-kids-grupa-2/.
Unika
Posty: 99
Rejestracja: pt cze 05, 2020 3:09 pm

Re: Angielski dla dzieci

Post autor: Unika »

Ja się zastanawiam nad dodatkową formą nauki i to nie tylko dla dzieci, bo sama chętnie bym skorzystała. Słyszałam, że te platforma tutlo/com/ to rewelacyjna opcja kształcenia języka angielskiego. Wyjątkowo elastyczny system i to z lektorem na żywo online. W dodatku oszczędność czasu na niepotrzebnych dojazdach.
hafciara
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 10:04 pm

Re: Angielski dla dzieci

Post autor: hafciara »

Moja mała bardzo dużo oglada bajek po angielsku, nie wiem jak ona to robi ale potrafi np. powiedziec mi co to jest jak jej pokażę np. lalkę, kolory odróznia, sama z ciekawości ostatnio czytałam tutaj pl.tutlo/com/kolory-po-angielsku-wszystko-co-musisz-wiedziec/ o kolorach jak sie wymawia, no ja łamię przy tym język a ona nie :)
buter
Posty: 586
Rejestracja: czw mar 11, 2021 3:10 pm

Re: Angielski dla dzieci

Post autor: buter »

Problem z tym, że dziecko nie chce podjąć nauki języka angielskiego? Oczywiście dziecka nie można do niczego zmuszać, ale trzeba znaleźć na dziecko sposób. Polecam sprawdzić poradnik ototorun/pl/artykul/co-zrobic-gdy-dziecko/1330294?fbclid=IwAR1x8Wg6v2K8EiofMDebHp-OxVKFwPRvfRW1BtI2NxM17_2EhrAffTe37j0 .
ODPOWIEDZ