Zabawki dla dzieci

Kobietaewka77
Posty: 27
Rejestracja: czw paź 29, 2020 4:03 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: Kobietaewka77 »

Różnymi rzeczami potrafią się dzieci bawić jednak fajnie gdy te zabawy są rozwijające, istnieją takie gry karciane, z których możemy się wiele nauczyć i fajne, bo można w nich uczestniczyć większą grupą.
ZuzanEu
Posty: 112
Rejestracja: wt paź 27, 2020 9:43 am

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: ZuzanEu »

A ja kupiłam na jednej ze stron, gdzie sprzedają również zabawki dla maluchów świetny wózek od insevio/com/ w wersji 2w1 - gondola i spacerówka :) Polecam, świetny jest, bardzo ładnie wykonany, super materiał i posiada dużo praktycznych rozwiązań.
Bonitka
Posty: 40
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:10 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: Bonitka »

Niestety,w dzisiejszych czasach dzieciaki mają już wiedzę i konkretne wymagania,większość z nich nie wyobraża sobie codzienności bez elektroniki,dlatego też tak wielkim zainteresowaniem w ostatnich miesiącach cieszy się konsola PS5 Digital Edition ceneo/pl/96861968
Już zanim pojawiła się na naszym rynku wzbudzała wiele kontrowersji,każdy się nią zachwycał,mimo iż nikt jej jeszcze nie wypróbował.Dzieciaki kochają nowinki,dlatego też ten rok będzie należał do nowej konsoli,a dzieci nie dopuszczą rodzicom,będą ich tak długo męczyć,aż ja dostaną.
fian
Posty: 156
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:04 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: fian »

Każdy rodzic wie, co jest najlepsze dla jego dziecka i ja to rozumiem. Nie chcę wchodzić wam w paradę i na pewno zabawki warto wybierać pod naszego malucha. Ale na pewno eksperymenty chemiczne dla dzieci to dobre wyjście dla chłopców w wieku 5-6 lat. Sporo się nauczą.
hafciara
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 10:04 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: hafciara »

To czy wybierzesz, dla dziecka zabawkę domek dla lalek z plastiku, czy z drewna to najmniejszy dylemat. Późnej pojawia się pytanie o zaopatrzenie wewnętrzne domku, rozmiar i firmę oczywiście. Cena też oczywiście jest ważna. Koleżanka podesłała mi stronę iwoman/pl/zakupy/kupujesz-domek-dla-lalek-warto-wczesniej-sprawdzic-kilka-rzeczy-113117/
motylek
Posty: 76
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:45 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: motylek »

Nie tylko zabawki są ważne w prawidłowym rozwoju dziecka. Ja kupuję dużo ksiązek np ta oferta tu bee/pl/ameet-lego-lego-city-ladowanie-na-ksiezycu_p1353154.html To jedna z serii książeczek wspomagających czytanie, spostrzegawczość, dająca możliwość rozwiązywania zadań - czasami wcale niełatwych. Warto po nią sięgnąc i bawić się razem z dzieckiem.
Boro
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 30, 2020 6:45 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: Boro »

Wybór zabawek dla dzieci jest teraz ogromny. Trzeba wiedzieć co jest dobrym pomysłem na prezent i czym najlepiej się interesują. Jeżeli jest to trochę starszy chłopiec to tutaj rctop/pl/samochody-rc/ sa bardzo fajne samochodziki dla nich. Spodoba mu się na pewno.
marchewka
Posty: 294
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:15 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: marchewka »

Moim zdaniem warto zainwestować w kosze na zabawki dla dzieci. U nas zabawek jest sporo a dzięki koszom można je spokojnie poukładać.
gocha14
Posty: 116
Rejestracja: czw cze 04, 2020 6:54 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: gocha14 »

Jest w sieci fajny sklep z zabawkami. To Bawialnia FokaStara/pl. Warto rzucić okiem, bo ciekawy moim zdaniem i bardzo szeroki asortyment. Bez problemu można wybrać coś atrakcyjnego, nawet przy niewielkim budżecie. Jest kategoria "zabawki za piątaka" i mnóstwo opcji w tym zakresie cenowym. Sami popatrzcie fokastara.pl/zabawki-za-piataka.html - bączki, wyklejanki, jojo, bańki mydlane czy moja ulubiona w dzieciństwie - kostka rubika.
kapitalna
Posty: 127
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:52 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: kapitalna »

Zależy także od tego, w jakim wieku jest dziecko. Wiele zabawek dla dzieci widziałam ostatnio w ofercie tej księgarni internetowej: tantis/pl/sklepy-i-kasy-fiskalne-dla-dzieci-c5742 . Zachęcam do zapoznania się z nimi bliżej. Sądzę, że będzie to bardzo dobry pomysł na prezent dla malucha.
ODPOWIEDZ