Zabawki dla dzieci

Boro
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 30, 2020 6:45 pm

Zabawki dla dzieci

Post autor: Boro »

Wybór zabawek dla dzieci nie jest taki łatwy jak mogło by nam się wydawać. Wiem, jaki zawsze mam problem z tym by wybrać jakąś fajną zabawkę i zazwyczaj wtedy ląduje tutaj mybabystore/pl/kategoria/zabawa/ bo wiem, ze tam zawsze trafie na jakąś fajną zabawkę.
jodełka
Posty: 115
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:06 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: jodełka »

Zabawki dla dzieci to powinny być przede wszystkim bezpieczne, bo jednak jak dziecko się bawi to nie zawsze zwraca uwagę na to czy nie zrobi sobie jakieś krzywdy. W końcu to my musimy zadbać o jego bezpieczeństwo. Ja nawet w tym celu zakupiłam bardzo dobry płyn do odkażania ran który świetnie sprawdzi się w każdej sytuacji
Alicjaa
Posty: 6
Rejestracja: ndz maja 31, 2020 2:02 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: Alicjaa »

Dla dzieciakow kupie wszystko co trzeba.
Unika
Posty: 99
Rejestracja: pt cze 05, 2020 3:09 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: Unika »

To prawda, że zabawek jest taki duży wybór, iż naprawdę trudno wybrać coś w prezencie. Jakiś czas szukałam w internecie czegoś ciekawego dla córci, ale w rezultacie zdecyduję się chyba na taki domek taniomania/pl/t/domki-ogrodowe-dla-dzieci-plastikowe . Widziałam w przedszkolu, jak maluchy bawią się w nich świetnie, a mamy przecież dużo miejsca w domu i ogrodzie. Można byłoby urządzić taki zabawowy kącik.
sara
Posty: 336
Rejestracja: czw mar 26, 2020 11:22 am

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: sara »

Moim zdaniem najlepsze są zabawki montessori Zabawki te wykonane są z drewna, są dla dzieci bezpieczne, a jednocześnie rozwijają ich kreatywność ;) A to przecież jest w pierwszych latach życia dziecka bardzo ważne ;) Ja widziałam, że takie zabawki można niedrogo kupić na przykład w sklepie internetowym Popaopa/pl. Polecam się tam rozejrzeć :)
sarenka
Posty: 239
Rejestracja: czw lut 20, 2020 7:59 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: sarenka »

Najlepsze według mnie są eksperymenty chemiczne dla dzieci, które są dostępne na rynku w postaci laboratorium chemicznego, przykładowo marki Buki. Dziecko tutaj może stać się prawdziwym odkrywcom, co korzystnie wpłynie też na jego rozwój.
potterowa
Posty: 87
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:19 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: potterowa »

Ja niedawno szukałam pomocy dydaktycznych bo chciałam aby córka przygotowała się do zerówki. Znajoma z pracy podesłała mi świetne miejsce, w którym można kupić pomoce dydaktyczne a także kreatywne i edukacyjne zabawki. Moja córka pokochała łamigłówki i ciągle chce więcej. Jeżeli wasze dzieciaki również lubią tego typu zajęcia to polecam stronę juniora/pl/pomoce-dydaktyczne-przedszkole-c-77.html .
marchewka
Posty: 294
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:15 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: marchewka »

jeśli szukasz pomysłu na prezent na chrzciny to polecam ten artykuł swiat-rodzicow/pl/prezent-chrzciny-chlopiec Znajdziesz w nim bardzo ciekawe propozycje prezentów na tą okazję. Może akurat jakiś ci się spodoba. Ja idę na chrzciny za dwa tygodnie i mam już kupiony prezent.
wesołaja
Posty: 154
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 5:28 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: wesołaja »

Nie powiem tez kupuje zabawki w prezencie. Ale dużą wagę przywiązuję do mądrych książeczek. Zobaczcie tą propozycję taniaksiazka/pl/co-robia-uczucia-tina-oziewicz-p-1424170.html To książeczka którą powinni czytać rodzice dzieciom i rozmawiać z nimi na temt min uczuć. Tłumacząc na podstawie opowiadań czym jest lęk, strach, miłość. Podstawowe uczucia jakie przeżywa każdy człowiek.
Domis3223
Posty: 29
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:50 pm

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: Domis3223 »

Jeżeli chodzi o zabawki rozwijające dziecko oraz tego typu książki edukacyjne to mogę polecić erli/pl/kategoria/zabawki-gry/1533, gdy przychodzi czas kupowania prezentów, to pierwsze co zaglądam do tego sklepu. Kupiłam już tam całkiem sporo, i z wszystkiego byłam bardzo zadowolona, a najważniejsze, że obdarowane przeze mnie dziecko również.
ODPOWIEDZ