sylwetka - poprawa

kalina
Posty: 204
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:07 pm

Re: sylwetka - poprawa

Post autor: kalina »

Wybór rowerów na rynku jest bardzo duży i z pewnością także Ty znajdziesz rower dla siebie. Rzuć okiem na przykład na takie rowery kielce: metrobikes/pl/ . Jestem pewna, że oferta tego sklepu online przypadnie Ci do gustu.
tomekjanik
Posty: 159
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:28 pm

Re: sylwetka - poprawa

Post autor: tomekjanik »

Myślę, że zapisanie się na siłownię może być świetnym sposobem na poprawę swojej sylwetki i samopoczucia. W siłownia kraków możecie liczyć na pomoc i wsparcie profesjonalnych trenerów dzięki którym będziecie mogli dojść do założonego celu. Wybór maszyn do ćwiczeń jest spory, siłownia jest nowoczesna. Jeśli nie wiecie od czego zacząć to trening z trenerem personalnym będzie świetnym wyborem, gdyż będzie można dowiedzieć się jak wykonywać ćwiczenia poprawnie.
fian
Posty: 156
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:04 pm

Re: sylwetka - poprawa

Post autor: fian »

Skoro chcecie schudnąć, a wiecie, że macie problem ze słodyczami, to możecie sprawdzić te figlemigle.eu/32-slodycze-bez-cukru cukierki bezcukrowe. One nie są prawie wcale kaloryczne, a co ważne, dodatkowo pozwalają Wam na jedzenie słodkiego bez wyrzutów sumienia. I fajnie jest powiedzieć, że na rynku jest coraz więcej takich opcji.
dżejzi
Posty: 114
Rejestracja: wt mar 09, 2021 2:26 pm

Re: sylwetka - poprawa

Post autor: dżejzi »

Ja też właśnie postanowiłam coś w tym kierunku zrobić i dlatego zaczęłam intensywnie ćwiczyć. Dodatkowo planuję wprowadzić naprawdę zdrową dietę... Znalazłam już dobrą firmę cateringową dietytreningowe/pl/ , która oferuje posiłki odpowiednio zbilansowane, dobre dla osób aktywnie prowadzących życie. Także super...
marchewka
Posty: 294
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:15 pm

Re: sylwetka - poprawa

Post autor: marchewka »

Jeśli macie zakwasy to polecam ten artykuł zdrowaszkola.org/pl/co-jest-dobre-na-zakwasy-nasze-sposoby/ Myślę, że pomoże ci w walce z zakwasami po treningu. U mnie to się dobrze sprawdziło. Cwiczę prawie codziennie od jakiegoś czasu.
buter
Posty: 586
Rejestracja: czw mar 11, 2021 3:10 pm

Re: sylwetka - poprawa

Post autor: buter »

Mi sylwetka poprawiła się jak zaczęłam jeździć konno. To świetny sport który każdemu polecam, spędzam cały swój wolny czas na koniach. Tutaj equishop/com/pl/blog/jak-nauczyc-konia-spokojnego-stania-podczas-wsiadania-n294 macie stronę z poradami które się wtedy przydadzą.
sarenka
Posty: 239
Rejestracja: czw lut 20, 2020 7:59 pm

Re: sylwetka - poprawa

Post autor: sarenka »

Co to dzisiaj nie wymyślą... Ja nawet znalazłam taką opcję, jak dieta dla par - w sumie jest fajna, bo jest to skierowana opcja dla osób, które chcą znaleźć dla siebie. A nie, że od razu po pracy muszą jeszcze gotować etc. Także na pewno jest to pewne ułatwienie....
kalina
Posty: 204
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:07 pm

Re: sylwetka - poprawa

Post autor: kalina »

Medytacja bardzo dobrze wpływa na zdrowie i na nasze samopoczucie. Warto więc raz na jakiś czas pomedytować. Na stronie pomedytuj/pl/ znajdziecie wiele przydatnych informacji na temat medytacji. Polecam lekturę.
wesołaja
Posty: 154
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 5:28 pm

Re: sylwetka - poprawa

Post autor: wesołaja »

Pracować nad prawidlową sylwetka należy od najmłodszych lat. Nie ma co się oszukiwać wiele dzieci ma problemy z nadwagą, wysiłkiem fizycznym, o wadach postawy nie wspomne. Dlatego warto korzystać z takich ofert jak ta https://movecamp.pl/nauka-plywania/dla-dzieci/ Nauka plywania przez zabawę. Zajęcia prowadzą wykwalfikowani trenerzy. Pływanie bardzo dobrze wpływa na zdrowie, pozwala zgubić zbędne kilogramy, poprafić formę fizyczną dziecka. Tylko warunek jak już dziecko nauczy się plywać to zapewnijcie mu zajęcia na basenie. Lub sami z nimi chodźcie na basen chociaż dwa razy w tygodniu.
Kamilla36
Posty: 356
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: sylwetka - poprawa

Post autor: Kamilla36 »

Jeśli lubicie sport i sztuki walki, to powinna zainteresować Was strona https://www.k-sport.com.pl/ . Znajdziecie tam akcesoria oraz potrzebny sprzęt do stworzenia domowej siłowni, w której będzie można ćwiczyć w dowolnym momencie. Pomysł wart sprawdzenia!
ODPOWIEDZ