Nowoczesny dom z drewna

deborah
Posty: 620
Rejestracja: czw lip 16, 2020 3:35 pm

Nowoczesny dom z drewna

Post autor: deborah »

Szukam architekta, który stworzy oryginalny i nowoczesny dom z drewna. Jakiego możecie mi polecić?
sara
Posty: 335
Rejestracja: czw mar 26, 2020 11:22 am

Re: Nowoczesny dom z drewna

Post autor: sara »

A skoro już mowa o budowie domu z drewna, to gdzie zaopatrujecie się na przykład w drewnianą więźbę dachową, lamele, drewno konstrukcyjne czy też drewniane deski podłogowe? Ja widziałam ostatnio na stronie internetowej https://wfj.com.pl/tartak-bytom/, że tartak bytom Joko Wood Factory oferuje między innymi taki właśnie asortyment. Może ktoś z Was miał z nim już do czynienia?
Unika
Posty: 99
Rejestracja: pt cze 05, 2020 3:09 pm

Re: Nowoczesny dom z drewna

Post autor: Unika »

Nowoczesny dom to inteligentny dom. Dlatego nie będziemy gorsi od innych i też się zdecydujemy na takie rozwiązanie. Czujniki światła, deszczu oraz dymu i do tego monitoring, oraz alarm. Tak może nas zabezpieczyć ta firma https://electrosystems.pl/ . Proponują dokładność i rzetelność oraz konkurencyjne ceny.
Kamilla36
Posty: 334
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Nowoczesny dom z drewna

Post autor: Kamilla36 »

Mój dom znajduje się nieopodal rzeki. Zastanawia mnie czy można pobierać wodę z rzeki? Zastanawialiście sie kiedyś nad tym? Ja tak i postanowiłam to sprawdzić. Na blogu firmy Dambat jest to bardzo fajnie i treściwie określone. Ja już nie mam wątpliwości :)
buter
Posty: 580
Rejestracja: czw mar 11, 2021 3:10 pm

Re: Nowoczesny dom z drewna

Post autor: buter »

W dzisiejszych czasach kupno, czy budowa mieszkania to ogromne wyzwanie. Ja jakiś czas temu natknąłem się na ofertę mieszkań pod najem instytucjonalny https://lublin.mdr.pl/ . Osiedle powstaje na 1,5 hektarowej działce przy ul. Krochmalnej w Lublinie. Wydaje mi się, że to dość obiecująca inwestycja.
kalina
Posty: 198
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:07 pm

Re: Nowoczesny dom z drewna

Post autor: kalina »

Bez pomocy dobrych fachowców raczej nie uda nam się wybudować czy też wyremontować domu. Dlatego warto o tym pomyśleć wcześniej i znaleźć sprawdzonych specjalistów. W moim przypadku super wyborem okazał się elektryk, usługi elektryczne Katowice ENERGPOL: http://wzu-energpol.pl/​​​​​​​ . Polecam także Wam.
ODPOWIEDZ