Reklama dla małej firmy

Awatar użytkownika
Gereversa
Posty: 51
Rejestracja: wt sie 06, 2019 4:07 pm

Reklama dla małej firmy

Post autor: Gereversa »

Cześć. Szukam sposobów na skuteczną reklamę dla małej firmy. Moglibyście coś zasugerować w tym obszarze tematycznym? Ja się zastanawiam obecnie na przykład nad regalo.pl Co na ten temat sądzicie? Z góry wielkie dzięki za porady w tej materii :)
Once upon a time when the world was young there was a Martian named Smith.
goniak
Posty: 15
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:52 am

Re: Reklama dla małej firmy

Post autor: goniak »

hmm a może bilboard? Myślę, ze takie tradycyjne , lokalne formy reklamy będę jednak najlepsze. Trzeba znaleźć drukarnię, która stworzy projekt a potem zatrudnić jakaś firmę, która zajmuje się pracami na wysokościach, która go zawiesi :) Tu polecam Rope Expert, oni działają na terenie Warszawy i okolic :) solidna jakość, uczciwe ceny, indywidualne podejście do klienta.
Gajo
Posty: 7
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:03 pm

Re: Reklama dla małej firmy

Post autor: Gajo »

Sposobów na reklamę małej firmy jest mnóstwo. Na pewno warto zainwestować w takie materiały reklamowe jak ulotki i plakaty, dorzuciłbym też jakieś gadżety dla klientów. Tego typu materiały możecie zamówić od firmy Retio https://retio.pl/ . Oni specjalizują się w tworzeniu stoisk reklamowych (można też własnie rozważyć wyjazd na targo branżowe) oraz innych materiałów reklamowych. Na ich stornie znajdziecie pełną ofertę.
Boro
Posty: 26
Rejestracja: pn mar 30, 2020 6:45 pm

Re: Reklama dla małej firmy

Post autor: Boro »

Przede wszystkim warto zainwestować w dobre materiały reklamowe. Co jakiś czas dobrym pomysłem jest także wyjazd na targi branżowe, na których można pozyskać klientów. Materiały reklamowe oraz profesjonalne stoiska targowe oferuje firma Retio https://www.retio.pl . Z nimi reklamowanie swojej firmy jest proste i skuteczne.
sara
Posty: 69
Rejestracja: czw mar 26, 2020 11:22 am

Re: Reklama dla małej firmy

Post autor: sara »

Dużo też zależy od rodzaju działalności. Jeśli jest to na przykład kawiarnia lub restauracja, to sądzę, że dobrze sprawdzą się takie zwykłe potykacze reklamowe jak na stronie https://tablice-magnetyczne.com/potykacze-kredowe. Możecie na nich napisać co tylko chcecie, na przykład podać godziny otwarcia czy też danie dnia ;)
AgataWrobel
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 20, 2020 4:32 pm

Re: Reklama dla małej firmy

Post autor: AgataWrobel »

Kazdy ma troche inne podejscie i to jest dobre.
George
Posty: 4
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:01 pm

Re: Reklama dla małej firmy

Post autor: George »

Bez znaczenia na wielkość firmy trzeba w miarę możliwości inwestować w rózne sposoby przyciągania do siebie klientów. W zależności od posiadanego budżetu możemy rozważyć dwie kategorie: działania internetowe oraz stacjonarne. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań w dzisiejszych czasach jest posiadanie dobrze zoptymalizowanej strony internetowej swojego biznesu. Pod kątem widoczności jej w wyszukiwarkach, jak samego przejrzystego designu. Warto jeszcze wspomnieć o marketingu społecznościowym jednak on dotyczy bardziej specyficznych branż. W kategorii działań stacjonarnych możemy wymienić wszelkiego rodzaju spotkania z partnerami biznesowymi czy darmowe szkolenia. Zawsze są one okazją do stworzenia więzi z potencjalnymi klientami po przez danie im jakiegoś gadżetu reklamowego. Mogą to być przykładowo kubki emaliowane z logo naszej firmy lub dowolną treścią. Zawsze gdy otrzymujemy taki podarunek mamy z automatu tworzymy pozytywne emocje z tą sytuacją i chcemy się tym podzielić z innymi :)
marchewka
Posty: 7
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:15 pm

Re: Reklama dla małej firmy

Post autor: marchewka »

Niezależnie od tego czy prowadzisz małą czy dużą firmę reklama powinna być profesjonalnie wykonana. Nie działaj na własną rękę jeśli nie znasz się na marketingu internetowym. Na twoim miejscu zgłosiłabym się do http://kreacjasukcesu.pl To profesjonalna agencja marketingowa. Sama planuję zlecić jej m.in pozycjonowanie.
Awatar użytkownika
toddler00
Posty: 79
Rejestracja: ndz lip 07, 2019 4:07 pm

Re: Reklama dla małej firmy

Post autor: toddler00 »

Może jakiś system wystawienniczy się sprawdzi? Z własnego doświadczenia wiem, że taka reklama jest efektywna, a nie kosztuje wiele. Osobiście decydowałem się na usługi https://max4media.pl/systemy_wystawiennicze.html i jestem jak najbardziej zadowolony. Wszystko wyszło na korzyść dla mojej firmy.
Ludzie, którzy są najszczęśliwsi w szkole średniej, później są najbardziej nieszczęśliwymi dorosłymi.
deborah
Posty: 10
Rejestracja: czw lip 16, 2020 3:35 pm

Re: Reklama dla małej firmy

Post autor: deborah »

Ja swój lokal gastronomiczny reklamuję przy udziale banerów umieszczonych w całym mieście. Zaopatruję się w nie u DisplayPlanet - to producent flag reklamowych ale mają ogromny wybór przeróżnych nośników reklamowych :)
ODPOWIEDZ