Gazowana czy niegazowana?

Pinio
Posty: 20
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 6:56 pm

Gazowana czy niegazowana?

Post autor: Pinio »

Od ponad roku ćwiczę na siłowni i zastanawiam się, czy wiele informacji, z którymi się codziennie spotykamy ma aż takie znaczenie dla naszego organizmu, choćby na stronie producenta kuracjusz/com/produkty-gazowane znajdziemy info, że woda gazowana lepiej nawadnia, jest polecana ćwiczącym, pracującym fizycznie. I mam pytanie, czy ktoś z Was jest w stanie to jakoś zrewidować? Widział u siebie różnicę?
sarenka
Posty: 213
Rejestracja: czw lut 20, 2020 7:59 pm

Re: Gazowana czy niegazowana?

Post autor: sarenka »

Według mnie najlepsza jest woda niegazowana, filtrowana. Ale to niejedyny ważny aspekt dla naszego zdrowia, ogólnie prawidłowa dieta jest ważnym aspektem. A czy wiecie na czym polega dieta IIFYM ? Ja właśnie tutaj dietly/pl/blog/iifym dowiedziałam się na ten temat i muszę przyznać, ze podoba mi się ta opcja.
fian
Posty: 156
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:04 pm

Re: Gazowana czy niegazowana?

Post autor: fian »

Ogólnie wolę niegazowaną, ale jeśli dietetyk w warszawie mi zaleci picie gazowanej, to się zmuszę. Muszę kilka kilogramów zgubić tak po prostu, dla zdrowia. Ile to razy sama próbowałam i nic z tego nie wyszło, to ja nawet nie zliczę. Mam nadzieję jednak, że jakoś to będzie. Nie będę miała problemów z dietą, jeśli będę miała odpowiednie nastawienie- czy taka jest prawda?
gocha14
Posty: 103
Rejestracja: czw cze 04, 2020 6:54 pm

Re: Gazowana czy niegazowana?

Post autor: gocha14 »

Obie opcje fajne. Ale najlepsze są moim zdaniem soki naturalne. Proponuję wam sprawdzić soki marki Korab Garden. Pyszne i mega zdrowe. Ti producent BIO Soków NFC. Wszystkie ich produkty znajdziecie tutaj korabgarden/pl/pl. Tłoczone na zimno. Z całych owoców. Do tego nie zawierają żadnych dodatków, w 100% naturalne.
motylek
Posty: 61
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:45 pm

Re: Gazowana czy niegazowana?

Post autor: motylek »

Zdecydowanie wybieram wodę niegazowaną. Ale w okresie zimowym warto siegać po zdrowe herabaty, które mają pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Zobaczcie tę ofertę tu zdroweherbaty/com/pl/ Tu min znajdziecie herbaty które wspomagają odporność organizmu. Sami sprawdźcie te propozycje.
dżejzi
Posty: 95
Rejestracja: wt mar 09, 2021 2:26 pm

Re: Gazowana czy niegazowana?

Post autor: dżejzi »

W tym przypadku to uważam, że najlepsza będzie woda alkaiczna, ponieważ ona ma w sobie cenne właściwości. Ja przykładowo zamierzam teraz kupować wodę ideau/pl/ , która jest mineralna i całkowicie naturalna. Korzystnie wpływa na różne aspekty zdrowotne: podnosi poziom tlenu we krwi, pomaga utrzymać równowagę kwasowo-zasadową organizmu, działa antyoksydacyjnie.
sarenka
Posty: 213
Rejestracja: czw lut 20, 2020 7:59 pm

Re: Gazowana czy niegazowana?

Post autor: sarenka »

Najzdrowsza jest normalna woda, której nam nie brakuje, bo każdy ma ją w domu pod dostatkiem... Oczywiście, żeby wszystko miało sens, to warto kupić tutaj strefafiltrow/pl/ filtrujące produkty, które oczyszczą wodę z różnych szkodliwości...
ODPOWIEDZ